Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tchibo'nun yeni teması tam bize göre:) 10-17 mart 2010

Konu, 'Giyim' kısmında semdekor tarafından paylaşıldı.

1. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar bi bakın derim:) ben çok beğendim. burada

2. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu fiyata nabız saati bence kaçmaz ama ilk önce bir görmek lazım.Yarın gidip bir göz atmak lazım bence.

3. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Ben daha önce bu sezondakinden başka model bir kablosuz km saati almıştım ama 1-2 kullanmadan sonra çıkarttım.Randıman alamadım.

4. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    elektronik ürünleri pek iyi değildir tahminimce de forma tayt tişört eşefman mont falan alınası ürünler bence

5. Bekir Bascelik

Bekir Bascelik Yeni Üye

Seviye:
    Ben bisiklet için üst, spor için üst, mavi mont ve eşofman altı aldım. Parayı gömdüm :)

Dün sporda, spor için olan tshirt'ü denedim. bence başarılı.

Haftasonu montu, bisiklet tshirt ve eşofmanı deneyeceğim. deneyimleri paylaşırım.

Ama Tchibo da en kaçırılmayacak ürün şort olabilen krem rengi treking pantolonu. Geçen sene aldım. Bu sene henüz gelmedi ama gelince 2 tane daha alacağım. Çok rahatlar.

Nabız ölçen saatte göğüs bandı yok. iki parmanığınız saate koyarak ölçüyorsunuz. Çok anlamlı gelmedi bana.

Bir de gözlük vardı ama unutmuşum onu almayı.

Bisiklet bilgisayarı geçen senelerde başarısızmış. Bu sene gelenin tipi farklı ama boşuna almak istemedim. Eğer alan ve tavsiye eden olursa memnun olurum

Nicotine34 bunu beğendi.
  6. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de akşam baktım ürünlere,Bisiklet forması gerçekten güzel .Hatta o fiyata süper diyebilirim.İhtiyacım olsaydı kesinlikle alırdım.Kalabalıktan diğer ürünleri inceleme fırsatım olmadı.Pompa da güzel gibi geldi ama o fiyata zaten heryerden alınabiliyor:)

7. Umt.brgz.

Umt.brgz. Üye

Seviye:
    bende bu gün gittim yeni gelen ürünleri inceledim.bisiklet formasının kumaşı kaliteli ama ceblerin kücüklügü gözüme çarptı eve elim boş dönmek zorunda kaldım.

8. ASTRO

ASTRO Kıdemli Üye

Seviye:
    Sıcacık bir merhaba herkeze....

Mithrelios bunu beğendi.
  9. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İlk gün gittim ve rüzgarlık oldukça başarılı su tutmuyo üstüne...

Forma ise arka cepleri derin değil ve lastikleri çok geniş koyduklarımız ufak zıplamada düşebilir....

Kolsuz içlik tarzında tshırtleri oldukça basarılı tam vucudu sarıyor....

Nabız saatini önermem gecen sene almıştım ama her zaman verimli çalışmıyor.Onun yerine daha ucuz kipalarda satılıyor tam verim alıyorum...(daha ucuz 40tl)

Eldiven avuc içini iyi yapmışlar ama kısa geliyor bilekten elin dış kısmındaki kemik dısarda kalıyor.

Gözlük daha gelmemiş:(:(

Diğer ürünlerinede artık arkadaslar baktıkça yorumlarını yapsınlar:):):)

Fuat KURT bunu beğendi.
  10. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    pompa, çift taraflı ve basınç göstergeli olduğundan hem de 23TL fiyatından ötürü kaçırılmamalı diye düşünüyorum. Aldım denedim memnun kaldım.

bisiklet forması hosuma gitti aldım daha denemedim. geçen temalardan birinde de vardi bisiklet forması, onu almistim kullaniyorum hala fakat ondan daha güzele benziyor bu yenisi.

spor t-shirt güzel, kulaklik gecirme yerleri kumasi kesimi fakat henuz kullanmadim. Geçen spor temasindan bir yıl kadar once aldiğim spor t-shirtünü hala kullaniyorum ama ve acayip memnunum. bu da iyi olacaktir diye düşünüyorum.

bisiklet bilgisayari, ucuzlugundan oturu denemek adina aldim, bakalim hosuma giderse durur yoksa çikartirim, yazlikta vb kuzenlerden birinin bisikletine takarim kullanir.

en azindan bir 45 lirayi gozden cikartip forma ve tshirt alinabilir. veya elinizde güzeli yoksa bir pompa.

Fuat KURT bunu beğendi.
  11. okevenk

okevenk Üye

Seviye:
    forma bayan spor taytı km saati eldiven sipariş ettik arkadaşlarla toplu olarak. ürünler hoşumuza gitti. fiyat/performans oranı baya yüksek. zaten daha önce de tchibodan kışlık ürünler ve yazlık ürünler almıştık. bence kalitesi mükemmel. fiyatı da çok uygun. kaçırmayın derim

12. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    pompa aldım gayet memnunum basınç göstergeli ve gayet sağlama benziyor

13. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Tarikcigim, eldivenleri ben de dusunmustum ama pek iyi degiller, korumasi yok ve cok ince... yine de siz bilirsiniz....

14. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Formayı inceledim, kalitesi konusunda kararsız kaldım. Cepleri de iyi tasarlanmamış gibi geldi. Fermuar olsa hoş olabilirdi ceplerde.

Eski km saatinin durduğu yerde 99 km/h gösterdiği garip manyetik alanlar olduğu için bunun da öyle sorunlar çıkarabileceğini düşünüyorum. Ama fiyat çok iyi, modeli de gayet şık görünüyor.

Eldivenleri ise hiç önermem. Çift kat dikilen avuç içi bölgesi yetersiz geldi bana.

Yakında Decathlon açılacak ve tüm dertler bitecek, ben şahsen Temmuz'u bekliyorum.

Erol KOLAS bunu beğendi.
  15. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    kesinlikle katılıyorum...

16. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    fiyatlarına göre ürünler gayet güzel. yani daha fazla birşey istiyorsanız zaten parayı bayılmanız gerekiyor. ben bis.t-shirt'ü aldım. alta eşofman ve mavi üstü aldım. eldivende o fiyata gayet verimli. evet ince ve güvel hava alıyor. ama avuç içi kısmıda pedler gayet yeterli geldi bana.

saati bulamadım kalmamıştı. ama kız arkadaşıma adım ölçer aldık. gayet düzgün çalışıyor. yani elektronikte nasıldır diyenlere cevap olabilir. ha km saati kötü çıkar onu bilemem artık. nabız saatinide ben çalıştıramadım. ama güzel duruyordu. sadece mode'lar arası geçişte bip bip sesleri beni rahatsız etti. her saatte vardır biliyorum ama bu biraz çırtlak geldi bana. pompayı almadım. bisiklet sibobuna uyumsuz sanırım. ya da ben yanlış gördüm. ve evet pompa piyasada da o fiyata alınabilir.

17. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    10 mart akşamı iş çıkışı eşimle beraber uğradık..
    yağmalanmış :)
    mevcut ürünlerin bedenleri kalmamış.. L ve XL neredeyse hiçbir üründe yok :) eşime eldiven aldık çıktık..üründen yüksek beklentimiz olmadığı için işimizi görür diye düşünüyorum.

18. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    dün akşam gidebildim ama kalmamıştı doğru dürüst ürün:( bayan yağmurluk almak istiyordum, erkeğini bulsadım razıydım ama üzgün kaldım:)

19. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Formayı ve rüzgarlığı dün kullandım...İkisi de kaliteli ve özellikle formanın oldukça yeterli hava sirkülasyonu var...

20. Ozcan SEMET

Ozcan SEMET Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende forma ve eldiven aldım eldivenler yeterli bence benim beklentilerimi karşıladı en azından. Formayı henüz kullanamadım ama memnun eder gibi duruyor..