Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tchibo'da spor gözlüğü ve....

Konu, 'Giyim' kısmında enginayan tarafından paylaşıldı.

1. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    arkadaşlar bugün gördüm tchiboda bu hafta spor gözlüğü ve kablosuz nabız ölçer satılıyordu gözlük 29TL nabız ölçer 59Tl fiyatlı isteyenler bir gözatsın derim...

2. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    ürün fotoğraflarını koyarsanız daha ilgi çekici olur diye düşünüyorum;)

3. a.f.k.

a.f.k. Üye

Seviye:
  4. enginayan

enginayan Üye

Seviye:

haklısınız fakat ürünleri almadım sadece gördüm almak isteyenler olursa haberdar etmek için mesaj attım.

Oğuzhan Kaban ve GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  5. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Nabız saatını pek önermem kıs donemınde 49tl'ye almıstım ve ıstedıgı zma nölçüm yapıodu teknık servıse gıttıkten sonra hıc calısmadı ve iadesi gerçekleştirildi:(

6. serdar gültekin

serdar gültekin Bisikletkolik

Seviye:
    Tchibo'dan ben de birkaç ürün aldım ama malesef istediğim gibi çıkmadı. Artık oradan kahve dışında alışveriş yapacağımı pek sanmıyorum.

Erhan_Yılmaz ve tanerhosgor bunu beğendi.
  7. tanerhosgor

tanerhosgor Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    size katılmıyorum, toplamda belki 50 çeşit alışım olmuştur, aldığıma pişman olduğum bir şeyini hatırlamıyorum. ha şöyle bir dezavantaj yok değil, gören çok beğenip el koyuyor gidip bir daha almak zorunda kalıyorum. aynı şef bıçağından 5-6 tane aldım mesela ... 10 paket çorap alıyorum 1i bana kalıyor anca
    bisiklete gelirsek, selelerden nerde görsem alıyorum , 10u geçmiştir , eşe/dosta dağıttım , hala hatırladıkça teşekkür ediyorlar. bisiklet kilidini de almıştım biraz kısa ama aşırı sağlam.

8. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    bugün gözlüğün siyahından aldım hoşuma gitti

9. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Nabız saati cidden güzel. 59tl ye kendime dün aldım bundan. Oldukça kaliteli bir görüntüsü ve 3 yıl garantisi var. Olması gereken tüm temel özellikler var;
    şifreli transmisyon, antreman seçenekleri, oldukça geniş bir antreman geçmişi hafızası, maksimum ve ortalama nabız gösterimi, BMI, kalorimetre, kronometre, mesafe ölçer (atılan adımları sayıyor zannedersem)....
    Internetten ulaştığım yorumların çoğu da olumlu sayılır. Göz atmakta fayda var.

10. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    eger nabız saati sorulu diyorsanız ve bütce bu aralıktaysa tavsiyeleirm var, sigma sport pc3 bir arkadasım kullanıyordu, saat alarm kalp atısı. baska ozelligi yok, delta da 56tl gibi bir fiyatı vardı, siyah modelinin durusu gayet güzel, ama daha yaygın olanı mavi olanı; yine de amaç nabızsa güzel..

ya da benim daha dün edindigim sigma sport pc15 100-105tl gibi bir fiyata aldım erdoganlardan bir sorun yasamadım henüz.. gögsümdeki yaradan dolayı tam deneyemedim fakat kısa süreli testimde bekledigimin cok ustunde performans gösterdi.duruşu da kaba degil, gülük kullanımda gayet normal bir dijital saatmis gibi.. nabız kayıt nabızda üst alt seviye, gecis seviyeleri vb. sesle uyarma, yas cinsiyet kilo girilerek bazı ayarların yapılması, kalori hesaplama, alarm saat ve benim icin onemli olan seylerden biri arka ışık... yara gecsin tamamen zorlayıp izlenimlerimi aktaracagım...PC 15 de aklınızda bulunsun derim.. zaten bu modelden sonra bir fiyat zıplaması yasanıyor..

Ferhat Şener bunu beğendi.
  11. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Tchibo da geçen gün ben de baktım, genel olarak fiyatları oldukça pahalı, ucuz nabız saati için kipa satılan saatleri önerebilirim gayet şık idi, geçenlerde Türkiye şampiyonu İshak a almıştık....

12. Burak BALKIR

Burak BALKIR Üye

Seviye:
    Bugün bende aldım bu saatten bakalım deneyip görücez düzgün çalışıp çalışmadığını ??;)

13. elmas

elmas Yeni Üye

Seviye:
    nabız saatınden bır adet satın almıstım kullanımı gayet rahat ve sık. bır problem yasamadım.tavsıye ederım

14. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    PC3'te alarm yok. Sadece kronometre, saat ve nabız var

15. Hakan Bedir

Hakan Bedir Yeni Üye

Arkadaşlar bu Tchibo nabız ölçeri kullananlar memnun mu şu an acaba ? Fiyatı bana çok uygun geldi. Amaç yağ yakım nabız aralığını yakalayabilmek sadece. Şimdiden teşekkürler.