Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TCHIBO spora gidiyoruz teması (23 EKIM ÇRŞ)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Türka¥ tarafından paylaşıldı.

1. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bu akşamüstü tchibo'dan kahve alırken alttaki broşürü gördüm.. çrş gününün teması spor kıyafetleriymiş haberiniz olsun

bu da detaylı PDF linki (TIKLA)

Umut Y., Sinan Çakır ve Barış Güney bunu beğendi.
  2. Osman Paşa

Osman Paşa Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kış için termal tshirt, mont vs. alma planım var. Kampanyayı gördüm ama buradan mı alayım mor outdoor'dan mı alayım karar veremedim. Tchibo'dan Termal mont ve eşofman üstü alınabilir gibi. Ne dersiniz, daha önce alan oldu mu?

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Termal eşofman üstleri ile ilgili deneyimi olan var mı?

4. egemen akca

egemen akca Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dun aksam kipa dan f&f yeni sportive kosucu ve yuruyusculer icin olan 59.90 tl esortman ustu aldim gercekten cok kaliteli zannadersem termal ayni tchibo dakilerden bakmanizi tevsiye ederim yanliz acele edin esim icin bugun almaya gittim malesef izmir balcovadaki buyuk kipada beden kalmmamisti yarin g.emir kipaya gidecegim 2 rengi var fosfor yesil ve koyu mavi arkasinda suluk icin cebide var

5. Çetin Güzel

Çetin Güzel Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim var, sırılsıklam kalıyor. Rüzgarın olduğu havalarda ve son baharda hüsrana uğratıyor. Sadece güneşli havalarda iyi ama termal taytını bir arkadaşıma almıştık ondan çok memnundu.

Daha önce termal içlik ve termal üst almıştım patende kullanırım diye terleyene kadar çok iyi ondan sonra hiçbir şekilde kurumuyor. Şimdi kendime rüzgar geçirmez yelek aldım ve yeni bir termal içlik alacağım.

6. Osman Paşa

Osman Paşa Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tchibodan aldıklarınızdan mı memnun kalmadınız yoksa genel olarak termal eşofmanlardan mı bahsediyorsunuz?

7. rahmi kocaman

rahmi kocaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Güzel görünüyor ama biraz pahalı bunlar. Nike outlet varsa etrafta oraya bakmanızı tavsiye ederim. Koşu için üretilmiş Storm-Fit serisini şiddetle tavsiye ederim. 40-70 lira arası bahsettiğim montlar ve içlikler burada outlet mağazasında. Normalde 80-160tl arası satılıyor. Su geçirmiyor, nefes alıyor, az rüzgar geçiriyor ve reflektörlü. Çok memnunum. Termal olarak da var aynı seri.

Tchibo'nun içliklerini ve Decathlon'dan aldıklarımı kullanıyorum. Tchibo'dan aldıklarım aynen söylendiği gibi ter içinde bırakıyor. Resmen çamaşırla ten arasında hapsediyor teri, çok kötü yani...

Çetin Güzel ve Osman Paşa bunu beğendi.
  8. Çetin Güzel

Çetin Güzel Kıdemli Üye

Seviye:
    Tchibodan aldığım termal eşortman takımı, alt üst spor içlik ve kayak çorabı, sözde termal, arkadaşında dediği gibi sanki çamaşır makinesinden çıkmış gibi. Şimdi kendime sağlam bir rüzgar geçirmez yelek aldım. tchibodan bir daha zor alırım.

Osman Paşa bunu beğendi.
  9. Umut Y.

Umut Y. Aktif Üye

Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    İşte ben buna faydalı bir paylaşım derim.Teşekkürler bu bilgi için hep geç kalıyordum ve güzel ürünler kalmıyordu...Ellerine sağlık

10. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben de Nike StormFit serisi kullanıyorum. Koşu için olan rüzgarlık-yağmurlu modelini aldım 1 ay evvel. 137 TL verdim ama değdi. Her yerde raharlıkla kullanıyorum.

11. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sanırım bu StormFit ürünlerini internette satan yer yok. Ben bulamadım en azından. Bildiğiniz yer varsa link verebilir misiniz arkadaşlar? Nike mağazalarında da bulunmuyor pek sanırım.

Bir de Sobike ürünleri ile Nike ürünlerini kıyaslayacak arkadaş var mı? Sobike direkt olarak bisiklete odaklı bir firma. Nike genel anlamda spor malzemeleri üretiyor bildiğimiz gibi. Bisiklet için hangisini tavsiye edersiniz. Yazılan fiyatlara bakılırsa, aralarında pek fiyat farkı da yok.

12. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güzele benziyorlar ancak bir bilgisi olan var mı bunlar hakkında ?

13. Tuna Kalın

Tuna Kalın Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    EVet alanalar ve memnun olanlar yorum bekliyoruz

14. rahmi kocaman

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İnternetten bulmanız imkansız. Bu ürünler nedense sadece outlet mağazalara ve sınırlı sayıda geliyor. Ama ne zaman baksam var bir iki model. İzmit Outlet Nike mağazasına arada bir bakın. Çok güzel fiyattan Stormfit ürünler düşüyor. Hatta Livestrong üst giyim bile gelebiliyor. Sobike kullanmadım, kıyaslayamam. Zaten koştuğum için iki işimi birden görüyor Nike ürünleri. Ama başka bisiklet ürünü olarak satılan ne aldıysam hepsini kalite olarak bir kaç kere katlar Nike.

15. Çetin Güzel

Çetin Güzel Kıdemli Üye

Seviye:
    Az önce bisikletten geldim gene tempolu gittim ve tchibo termal üstlüğüm sırılsıklamdı; önce termal üstlükle tartıldım, sonrada çıkartıp tartıldım arada 700gr oynadı:) gerisini siz düşünün.

16. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de Atlas Kamp'tan almıştım. Durum aynı, hem teri tuttuğu için ağır oluyor hem de akşama kadar kurumuyor. İşten dönüşte sıkıntı oluyor benim için. Sizin yazdıklarınızdan sonra şüpheye düştüm. Benim aldığım da iyi bir ürün değilmiş demek ki.

Çetin Güzel bunu beğendi.
  17. Osman Paşa

Osman Paşa Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Atlas kamp'tan aldığınız şu ürünlerden miydi acaba? İhraç fazlası olarak satıyorlar fiyatlar iyi ama güvenemedim.

http://www.atlaskamp.com/bisiklet-giyim-urunleri/order-StockAmount-DESC/page-1.aspx

18. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben İzmit Outlet Center'daki Nike Store'dan aldım. Aşağıda ise aynı ürünü satan bir internet sitesinin linki var. Daha evvel siyah olanı satan bir site bulmuştum. Bu sitedeki güzel yeşil.

https://cityshop.com.tr/urun/424232-018_Nike-Erkek-Yagmurluk.html

Osman Paşa bunu beğendi.
  19. Çetin ŞAHİNÖZ

Çetin ŞAHİNÖZ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu ürünleri acaba bir şeyin altına giydiğimizde mi böyle ter tutuyor, yoksa açık havada giyilse de böyle mi öyle ise ne işe yaradı ki

20. rahmi kocaman

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu modelin mavisini 68 liraya aldım ben Outletten. Linkteki fiyat biraz fazla.

Ben spor iç çamaşırından bahsediyorum. Teri ikinci katmana doğru taşıması gerekirken içeriye hapsediyor. Sayelerinde nefis bir üşütme yaşadım geçen soğuklarda, iki üç günüm heba oldu. Kullandığım çoğu ürünü iyidir hoştur ama böyle hayati malzemeleri, spor ürününde uzmanlaşmış markalardan almak gerekmiş onu anladım. Tchibo, çikibo falan hikaye...

Tahir Keskin bunu beğendi.