Tchibo Pompa, Tchibo Sele, Tchibo Kilit

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar hepsi ihtiyaç fazlası ürünlerdir.

Sele ergonomiktir. Fitness, dağ ve trekking bisikletleri için idealdir. Daima yumuşak kalan, su geçirmeyen dayanıklı yüzey malzemelidir. Baskıyı hafifletmek ve daha iyi hava sirkülasyonu sağlamak için özel alanlara sahiptir. Sele ayarı için skalalıdır. Standart sele gövdelerine monte edilebilir. Sıfırdan farksızdır, 25 TL'dir. Bu fiyata daha rahat bir sele bulmanıza pek ihtimal vermiyorum.

(link)

Çift göbekli pompa fonksiyonu zaman ve güç tasarrufu sağlar. 2 adet subap girişi - araba, bisiklet ve Fransız subaplar için uygundur. Pompa başlığı maksimum 8 bar kapasiteli analog basınç göstergelidir: 2 girişli pompa sistemi sayesinde çok hava pompalar. Subaba güvenli bir şekilde sabitlemek için kıskaçlıdır. Kaymaz saplıdır. Alüminyumdan üretilmiştir. Pompanın gösterge kısmına bir sıvı temas etmiş, ne olduğunu bilemiyorum. Fakat ne çalışmasına, ne de göstergedeki yazılara engel değildir. 120 psi kısmı da okunabilmektedir. Tabi 120 psi basabiliyorsanız. :p Bisiklete montaj aparatı mevcut değildir. Bu yüzden fiyatı 15 TL'dir.

(link)

Kilit son derece dayanıklıdır - kesilmesi zordur. Plastik kaplama ince çelik tellerden üretilmiş 9 mm'lik esnek çelik kabloludur. Dökme pirinç baskılı kilit silindiri sayesinde son derece güvenlidir - düğme ile kilitlenir. Anahtarın kaybolması durumunda yüksek güvenlik sağlamak için 5.000 farklı kilit seçeneğine sahiptir. Bisiklet gövdesine takmak için tutucusu ve 2 adet anahtar dahildir. Fiyatı 15 TL'dir.

(link)

Hepsini alana 50 TL'ye kargosunu ödeyerek göndereceğim. PTT Kargo ile tabii ki.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
12
Bisiklet
Carraro
Ben yanlış görüyor olabilirim ama satmak istediğiniz sele yine sizin verdiğiniz link'te 19.95 olarak fiyatlandırılmış.

Edit: Tükenmiş sanırım o yüzden.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bana maliyeti kargo dahil 25 TL olmuştu. 20 TL'den satıldığı zaman almıştım. Maliyeti neyse, o fiyattan veriyorum.

Not: Bu tip mesajları özelden yollayalım mümkünse. İlan boş yere yukarı çıkmasın.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Günceldir. Herhangi iki ürünü alana 5 TL indirim yaparım. Üçünü alana yapacağım indirimi ilk mesaja yazmıştım zaten.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Günceldir. Herhangi iki ürünü alana 5 TL indirim yaparım. Üçünü alana yapacağım indirimi ilk mesaja yazmıştım zaten.

ikan yüzgeçgölü

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Lapierre
aynı seleden kullanmıştım
standart bir mtb selesinden %20 kadar daha rahat

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
sele tchibo'da daha ucuz, kilit de 1,95tl daha pahalı. fiyatlarda revize şart.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cemali Avcı

Seleyi de, kilidi de Tchibo'dan alabilirsiniz. İlan Tchibo indirimlerinden çok önce açıldı. Benim fiyatlarım bunlar. Bu tip mesajları özelden yollayın lütfen, boş yere ilan yukarı çıkıyor ve diğer ilanlara haksızlık oluyor.