Tchibo`da spor kıyafetler

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar tchibo`da keyifli sporlar adı altında spor kyafetler satılıyor şu sıralar, yağmurluk ve t-shirtünü aldım gayet memnunum, yağmurluğu su ve rüzgar geçirmez, bugün bizzat test etme imkanım oldu, 1 saat yağmurun altında bisiklet sürmek zorunda kaldım hiç su geçirmedi, fiyatları da gayet uygun.

(link)

Scudo
Tepki
25
yağmurluk dediğniz bu katalogta bulunuyor mu acaba? spor ceket ürününden mi bahsediyorsunuz yoksa?

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Eser Sevinç

Arkadaşın verdiği link tchibonun 16 Mart Çarşamba tarihinde satışa sunduğu katalog ürünleridir..
Aradan 5-6 haftalık bir zaman geçmiştir.. Tüm ürünlerin bulunma olasılığı zayıftır..
Belki ikitellideki Outlet mağazalarında bulunabilir..
Ya da sanal satış sitesinde tükenmediyse alınabilir.. Bilginize...............

.
.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Necati Durmaz

Evet spor ceket dediği ürün yağmurluk aslında, bedenleri bir tuhaf geldi bana, biraz bol tutmuşlar kalıpları, çoğu üründe xl giyerim ama bunda l beden oldu, mağazadan bulamayıp internetten alacaksanız siteye ulaşıp beden ölçülerinizi verirseniz yardımcı olabilirler sanırım.

Tepki
25
bende espark taki dükkanlarında denemiştim, dediğin gibi kalıpları çok geniş duruyo, sen yağmur geçirmiyo dediğin için dikkatimi çekti. bi araştırayım bedenini

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Necati Durmaz

Esparkta L beden kalmadı sonuncusunu ben aldım, m beden çok vardı, olursa dene derim, yağmur ve rüzgar geçirmeme olayı çok başarılı, eskişehirdeki son on günün havasını biliyorsun, t-shirt ve bu yapmurlukla sultandereden çarşıya gidip geliyorum, yağmurda da kaldım, ne ıslandım ne de üşüdüm.

Tepki
25
bende m veya s sine bakarım o zaman, rüzgarda geçirmiyosa tadından yenmez o zaman:)