tcdd yi şikayet topiği

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
bd derneği üyelerinden sezginhan arkadaşımızın başınada benzer bir olay gelmiş dernek sitesindeki yazısıdır affına sığınarak sizlerle paylaşıyorum:eek:
merhaba arkadaşlar ;

sevgili dostum berk ile beraber 9 ağustos 2009 tarihinde , saat 19 : 00 sularında bisikletli olduğumuz için sirkeci tren garına alınmadık . benim yapım gereği , tcdd personeli ile laf dalaşına girdim . çünkü ; bunu keyfi yapıyor gibi geldi bana , personel günlük gösterisini yapıp bize cakasını sattıktan sonra , turnikelere asılan , zor görülecek bir boyutta ve yerde asılı olan yazıyı bize gösterdi . fotoğrafını çekip yayın yaptığım blogtan kendimce duyurdum . fotoğrafa (link) bakabilirsiniz . asılan bu yazı , bisikletlilerin rahatça görüp okuyabileceği bir yerde olsa , belkide tatsız hiçbirşey yaşanmayacak . ağzında sigarası ,(sigara içilmez tabelası da hemen yanında ama o içebilirmiş ) pis bıyıkları ve dişleri sigara yüzünden tuvalet taşına dönmüş biri , yok gardaşım yassak . dön gerü , diye çıkıştığında ister istemez keyfi yapıyor gibi algılıyorsunuz. ayrıca ; akbilinde kontürün yoksa artık metrobüslere bile binemiyoruz . akbiliniz mutlaka dolu olacakmış . gece yarısı ben akbili nereden doldurucam . bitmeseymiş . hey yavrum hey , bana diyorlar ki küfürbazmışım. ah onlar sadece duyduklarınız , bir de duyamadıklarınızı bilseniz
(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu gün hürriyet gazetesini arayarak muhabir arkadaşla görüştüm sağ olsun olayla ilgilendi ve not aldı inşallah sesimizi duyarlar evet 30 ağustos trenlerden yük vagonlarının kaldırılmasını protesto sürüşüne bir hafta kaldı
ekip hazırdır

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
kudret abi inşallah ses getirir bu olay
basınıda arkamıza almak çok iyi olmuş
çok takdir ediyorum sizi!