Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TCDD Protesto Turu (250 KM) - DARUB Magazine Çalışmaları

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Cyclopower tarafından paylaşıldı.

1. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:
    Merhaba Pedalşör Arkadaşlar,

Bildiğimiz gibi 30 Ağustos Cumartesi günü, TCDD'nin bazı seferlerinden YÜK VAGONLARINI kaldırmaları sebebi ile organize edilen "TCDD Protesto Turu (250 Km)" Kudu (Kudret Bey) ve ekibi tarafından başarıyla düzenlendi. :in:

30 Ağustos Zafer Bayramında gerçekleşen bu anlamlı tura şahsen katılamadığımdan dolayı, katılan diğer tüm pedalsever arkadaşlarımıza moral ve destek olabilmek,motivasyonlarını arttırabilmek, ayrıca bu tür organizasyonların devamlığına katkıda bulunabilmek ve hatta tura biraz neşe ve eğlence havası katabilmek amacı ile kendimce amatör olarak tamamen ücretsiz ve karşılıksız olarak tasarladığım, hediye ve teşekkür niteliği taşıyan birkaç çalışmamı sizlerlin beğinisine sunarak paylaşmak istedim.

Not : Görüş ve düşüncelerinizi paylaşırken Beğenip-Beğenmediğiniz konusundaki görüş ve düşüncelerinizi, kullanıcı bilgilerinin en altında bulunan [​IMG] şeklindeki düğme aracılığı ile yaparak, gelecek çalışmalarıma önemli ölçüde katkı sağlamış ve daha çok fikir sahibi olmama yardım etmiş olacaksınız. Teşekkür ederim.

Saygılarımla,
    Cyclopower

2. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:

çirkin ve enis57 bunu beğendi.
  3. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:

4. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:

Umut AL, Tugkan emir, çirkin ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Daha önce TCDD'ye internet adresinden şikayet mailleri atmıştık. Bende göndermiştim ama üslubum biraz sert olmuştu. bana gelmedi ama aranızdan birisine cevap yazısı gelen var mı?

Umut AL, Kudret Kurtcebe ve çirkin bunu beğendi.
  6. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    Tolga, bana gelmişti yanıt, yük vagonlarımız kaldırılmıştır, bilgi edinmenizi rica ederiz diye. Diğer bir kaç arkadaşa da bu şekilde yanıt verilmişti.

7. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    dostlarım
    olay bu hareketi gerçekleştirmekti bu yapıldı ve kartepeye çıkıldı olay sadece bu amaçlı idi dönüşte yorulan arkadaşlarımla beraber trenle döndüm
    adapazarı treninde küçük yük vagonu var idi fakat bazı adapazarı treninde yük vagonu oluyor diğerinde olmuyor sonuçta trenle döndük kondüktor sadece doğu ekspresinden kaldırıldığını söyledi bu gün haydarpaşa da yetkililer ile görüştüm en fazla 6 bisiklet alabiliyorlarmış adapazarı yük vagonuna