Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taze Taze Adana Yarısı

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Bugun yapılan Adana yarısında Elite kategorisinde Bilal AKGUL birinci sırayı aldı .. Ardından 2. liği Tudor aldı . fark yaklasık 2 dakika civarında ..

Muammer sansızlık yasadı ve arka aktarıcının kopması sonucu yarısı yarıda bıraktı .. Yabanclıar ilk 10 icerisine girdi .. ilk 10 içerisinde sanırım 4 Turk 6 yabancı vardı .. BAyagı bi resim ve video ceken arkadaslarımız oldu yakında resimleride gorebiliriz umarım ..

Parkur zorlu oldugundan cogu yarıscının bisikletlerinde patlaklar ve yarıklar olustu ve yarısı yarıda bırakmak zorunda kaldılar ..

bora_jb ve nuriaktürk bunu beğendi.
  2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    birincinin bilal olması çok güzel olmuş.paylaşım için teşekkürler.

3. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bencede
    fotoları sabırsızlıkla bekliyoruz

4. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet baya bır cekısmelı gecmıs gıbı gercı 1. 2 dk ka fark atmıs ama (gercekten kutlarım:)) resımlerı beklıyoruz:)

5. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    fotoları ve sonuçları merak ediyoruz, bilal'in kazanmasına sevindim bu arada. az önce trt haberde yarışı gösterdi, delta dan bir sporcunun bisikletinin kadrosu fena kırılmış :eek: , geçmiş olsun o arkadaşa kimse.

6. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    selam merak ettim arkadaş nasıl kırmış kadrosunu?
    Karbon muymuş?

7. Altan Kalay

Altan Kalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    paylaşım için çok teşekkürler..delta yarışçısı arkaşa geçmiş olsun diliyorum umarım ciddi bir sorun yoktur.

8. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba,o kıran kişi Barış arkadaşımız. kırılan kadro ise aliminyum bir corratec.
    kırılma yeri sele borusunun üstten 5-6 cm altı..
    sebebi ise 95 kg ve 1.88 boyunda birinin küçük kadroya binmesi ve sele borusu çok yukarıda tutması. aslında bu kadroyu iki senedir kullanıyordu ve sadece iki yarışta binmiş.. bu kırıcı parkurda böyle kullanınca maalesef kırıldı..

9. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    selam mehmet sen yazmadan önce ben yazacaktım kesin barış abi kırmıştır diye hatta yazmaya basladım sonra vaz geçtim yazmakdan.

geçmiş olsun dileklerimi iletirsiniz kendisine.

10. buseldof

buseldof Aktif Üye

Seviye:
    :)
    slm arkadaşlar ben gaziantepten adem yarışta bende yarıştım sırt numaram 177 di zaten toplam sorcu sayısıda 180 200 cıvarıydı sonuçları bile alamadık çok manyaktı parkurda muhteşem ddeyişiklikler vardı çok zorlandık ama muhteşemdi yani anranalin içeriyordu kayalar çamurlu sular agaçların arasından geçmek dik akyalardan aşagı inmek yani anlatmayla bitmez bu olay yaşamak lazım ama çok kişi zincir kırdı arka arkaya vites deyişmek zorun da kaldık neyse tabi arkadaşlarımız bol resimler çektiler hazırlanın ca yollay cam foruma inş herkese iyi forumlar:in:

11. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar bizim resimlerede BURDAN bakabilirsiniz:)

12. esbike_gokay

esbike_gokay Kıdemli Üye

Seviye:
    ESBIKE DAĞ BİSİKLETİ TAKIMI WEB SİTEMİZDEN FOTO VE VİDEOLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ BURADAN

Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.
  13. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar Elitler yarışırken parkurda bir yarışçıdan düştüğünü tahmin ettiğim bir aksesuar buldum. ne olduğunu yazmıyayım,kaybeden biliyordur,ama pompa,suluk,iç lastik vs.değildi. bana kaybettiğiniz şeyin markasını ve içeriğini özel mesaj olarak yazarsanız,size ulaştırırım.

14. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar.güzel yarış olmuş.fotograflar içinde teşekkürler...

15. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel insanlar hepinize meraba.Sezonun bu ilk yarışı olan Adana, unutulmaz güzelliklerle son buldu.
    Bu yarışa ev sahipliği yapan Adana insanı ve Adana'lı sporcu arkadaşlarımızın göstermiş olduğu ev sahipliğine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Kendimizi tek kelime ile evimizde sandığımızı bilmenizi isteriz.(Sevgili Gürol Çaydaş,Kadir usta,Sefa,Serkan,Yılmaz Bilal,Mehmet ve tüm diğer arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür.)
    Parkur mükemmel hazırlanmış.İnişler çıkışlar derken..Çinçir patlatanlar mı,lastikleri uçuranlar mı..Yaşanılması hissedilmesi gereken bir yarış sorunsuz neticelendi.Yanılmıyorsam 147 sporcu kayıt altında yarışa girdi.Yarış vesilesi ile sürdürülen dostluklar ve arkadaşlıklar soluk alma fırsatı bulup bunu perçinleştirme şansı yakaladılar.
    İzniniz olursa bir tahminde bulunmak istiyorum.Öyle sanıyorum ki,arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu yorgunluıklarını üzerlerinden atamadılar.Kendimin de içinde bulunduğu bu gurup tam olarak kendine gelemediğinden pc nin başına geçemedi.Kendi adıma çektiğim fotoğraflarımı sizlerle en kısa zamanda paylaşacağımı bilmenizi istiyorum.
    Katılımda bulunan Türkiye bisiklet Ailesinin tüm fertlerine teşekkürlerimi sunuyorum.
    Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün da gelecek.'''

16. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yarışa kayıt yaptıran sporcu sayısı 177 idi :) (Resmi makamların verdiği sayı :D). Bu Türkiye'de şu ana kadar düzenlenen en kalabalık dağ bisikleti yarışı oldu.
    Bilal'in ciddi bir performans gösterip 1. gelmesi, özellikle Tudor gibi güçlü bir rakibini benim tuttuğum zamana göre 1dakika 20 saniye geride bırakması oldukça güzel bir başarı.
    İnanılmaz kırıcı olan parkur tüm kazalara rağmen çok keyifliydi. Muammer'in kırılan arka attırıcısı yüzünden sanırım uzun süre Muammer karbon arka vitese yaklaşmayacak :(.
    Katılan her arkadaşımı tek tek tebrik ediyorum.
    Bir daha ki yarışta görüşmek üzere...
    Bu arada bendeki fotoğrafları da en kısa zamanda foruma koyacağım.

17. kayhan

kayhan Misafir

muammer'in arka attırıcısı kırıldı akabinde zinciri koptu. kayalıkların hemen bitiminde battı çıktı tabir edilen küçük su birikintisini gecince iki düz kayanın arasında yaklaşık 15 santim derinliğinde 50 santim uzunluğunda bir çöküntü var bisiklet oradan geçerken attırıcı kayaya değdi etti ve anında attırıcının çarkları koptu bizde orada yarışı seyrediyorduk Sungur kopan parçayı buldu ama yapacak bir şey yoktu. Muammer e geçmiş olsun dedik. Muammer o anda çok sinirli ve üzgün olmasına rağmen bize teşekkür etti ve gitti. Bence tamamen şansızlıktı.

18. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
  19. ReynoLds

ReynoLds Yeni Üye

Seviye:
    Fotograflar için öncelikle çok teşekkürler..Orada olamasamda videolar ve fotograflar güzel haberlerinizle 1leşince offf yani:)FotoHasan abicim valla ben MTB'cilerden fazla giriyorumdur heralde sitene:D Bilal'i tebrik ediyorum:)

Bazı kötü haberlerde aldım n yazıkki..Muam'ın bisikletinde sorun çıkmış,yarışı bırakmış burdan geçmiş olsun diyorum ona.Halil baya kötü düşmüş:( Çağrı'nın kaburgası kırık olduğu için zor yarışmış..Ama en önemlisi siz 1yarışı daha geride bıraktınız,sapasağlam:eek: Gönül isterki tüm yarışlar İstanbul içinde olsa da herkes gelebilse -ya da herkese yakın olan yerlerde olabilse;) -Ben şimdi büyük 1heyecanla Büyükada yarışını bekliyorum..Sarı kasklım (canım abim-duygun-duyguny) başta olmak üzere Türkiye'de böyle zor 1sporu severek ve başarıyla yaptığınız için hepinizi teker teker kutluyorum:winkenlux ..Her yarışta dualarım ve kalbim sizlerle:dua: .. Sesim..Nam-ı diğer Panda:eek:

Hepiniz sağlıcakla kalın

20. muamyildiz

muamyildiz Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için, şanssız bir yarışı daha geride bıraktık.

olaya açıklık getirmek için ben de bir anlatayım. kayalık sonrası su birikintisine girdiğimde, hiç güç uygulamadıgım bir anda seyreden arkdaşlar "zincir koptu zincir koptu "diye bagırdı, o an anlam veremedim çünkü hiç güç vermiyordum. olan şu ki. o anki sarsıntıdan zincir sallanıyordu ve zincir linki kendini bir anda bırakınca zincir açıldı, zincirin açılmasıyla serbest kalan arka attırıcı kendini gererek alt makaranın etrafındaki karbon koruma dönen kaset dişlilerine takıldı ve dişlilerden biri karbona saplanarak dönüş yönüne göre koparıp aldı attırıcıyı.
    yani aslında attırıcının günahı yok, olay çabuk açılabilen zincir linkinden kaynaklanıyor.
    bunca antrenman masraf ve yapılan onca çalışmayı küçük bir linke feda edebiliyorsunuz, yarışmak böyle birşey işte.

ReynoLds bunu beğendi.