Tayt gibi pedli şortlar

gurbetci

Üye
Tepki
5
@sawas
sawas bey tek kelimeyle harika bir konuya degindiniz tamamiyle katiliyorum size saglikli ve huzurlu bol pedalli günler dilerim size sizin gibi düsünen insanlara ihtiyaci var bu ülkenin hoscakalin

Scudo

Necroshine

Üye
Tepki
37
@isparta32

Bütün cevaplara baktım işin ilginç yanı arkadaşımızın istediğine bir kaç model ve marka ürün önerilmiş ancak ardından Isparta veya başka bir bölgede tayt giymenin zor olup olmadığı tartışılmış. Zaten forumda tayt giyimi ile ilgili bir çok yorum ve fikir var. Hiç pedli şort kullanan ve memnuniyetini belirtecek biri yok mudur?:rolleyes: Bence bunun tartışılmasının daha yararlı olacağı kanısındayım.

brol

Forum Demirbaşı
Tepki
487
İsim
BİROL
Bisiklet
Merida
ben geçtiğimiz hafta sonu scott pedli şort aldım ve inanılmaz rahat bişey...
fyatı 90 euro biraz pahalı ama rahatlığı süper...

Necroshine

Üye
Tepki
37
@brol

Bende almayı düşünüyorum ancak tayt kadar kullanışlımıdır? Sonuçta tayt gibi vucudu saran bir yapısı yok. Pedlerin oynaması gibi bir durum yaşatıyor mu?
Fiyatıda iyiyimiş gerçekten :eek:

brol

Forum Demirbaşı
Tepki
487
İsim
BİROL
Bisiklet
Merida
taytı önce giyip üzerine şort giyiyorsunuz.isterseniz başka bir tayt ile de şortu kullnabilirisniz.tayt ve şort birbirinden ayrı zaten.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
bende öle yapıyorum..tayt ve üzerine basketbol şortunu giyiyorum..tayti üstünüzden indirdiğinizde bacakta kıl varsa yakıyor biraz

Necroshine

Üye
Tepki
37
@brol

Üstad,
Bu şortu İstanbulda şu an bulabileceğimiz mağazaları söyleyebilir misin?
Teşekkürler...

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar,
Elimde aradığınız özelliklerde bir pedli şort var.

(link)
adresinden görebilirsiniz...

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
@elman_temel

Bu konuda polemikten gecilmiyor ama bana dokunan bazı seylerde var tabiki.Örneğin:

Tayt meselesinin Ahlaki pozisyonla alakası var bunun , dinle falan alakası yok.Amacın nedir bilmiyorum ama bu tür seyler yazma lütfen...

Saygılar...

sezerbakar

Üye
Tepki
7
Arkadaşlar Bursa' nın merkezinde sadece pedli tayt almak isterseniz 100 ytl. Yanında bir-iki şeyt daha alırsanız değişir. Haşim işcan caddesinin Fomara Meydanına doğru olan kısımdaki dükkanlara bakmanızı tavsiye ederim.

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
pedli tayt üstüne ince diz kapagına kadar şort giyiyorum hiç sorun olmuyor çok rahatlık veriyor kişisel rahatsızlık duyuyorsan 10 numara yol yani:)