tayland(kuzey)-laos-kambocya-tayland(guney)

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Evrim,

Konunun sahibi olarak sana sesleniyorum . Ancak muhatap takip eden tüm üyelerdir.

Açtığın konunun içinde bulunan, çeşitli kullanıcılara ait , turunun anlatımı ile ilgisi olmayan, forum kurallarına da aykırı bazı cümleler ile gereksiz olması yanında , forumda ilk kez karşılaştığımız bir isnattan boş yere doğmuş, son bir kaç sayfayı işgal ederek üyelerinde şikayetlerine yol açan bazı mesajlar kaldırılmıştır.

Kaldırılan mesajlarla beraber haklı olsa da bazı mesajların bulunmasına da artık gerek kalmamıştır. Bunlarda tarafımdan taşınmıştır.

Umuyorum ki gezinin tadına maalesef eklenen bu acı tat umarım artık kimse tarafından kaşınmayacak aynı yargılayıcı ifade ve yorumlar ile sataşmalar yapılmayacak yeni tartışmaların başlamasına yol açacak cümleler tekrar edilmeyecektir.

Vaktin olduğunda ayrıntılı anlatım ve görsel paylaşımlarına devam etmeni diliyorum.

Sevgiler , selamlar

Soner Sarıhan

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@Ahmet Mumcu
tesekkurler.
Yatay esnemeler sayasinde gerilimi olcuyormus. bizim parmaklarimizla yaptigimiz yoklamayi standart hale getirmis bir alet.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Mumcu

atasoyca

Üye
Tepki
80
Forum yetkililerin den ricam, kişisel olmamak kaydı ile, her türlü görüşe ve fikre saygı duymaları, zaten çok az sayıda çıkan bu sporcuları küstürmek yerine birleştirici olmanızı umuyor ve bekliyorum,
selamlarım ile,
Cemal ATASOY

myigit

Üye
Tepki
0
@atasoyca

Merhaba bisiklet dostları...
Hepinize sevgi ve selamlar.