Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taylan acar bu camia da böyle bisikletçi arkadaşlar var.

Konu, 'Kurallar, Örnek ilanlar ve Kara Liste' kısmında Semih_ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    Muğla Taylan Acar isimli terbiyesiz şahıs continental iç lastiği sahibinden üzerinden satılığa koymuşdu bende telefonu arayıp get açmasını istedim. bana pazartesi aklıma gelirse açarım bakarız, bi lastik için uğraşamam şimdi gibi tuhaf tuhaf kelimeler kullandı bende umudumu kesmişdim ertesi gün aradı açdım alabilirsin diye gene araya 2 3 tane ukala ve artistçe kelimeler sıkıştırmayı ihmal etmedi bende acil ihtiyacım oldugu için ve fiyatı uygun oldugu için aldım. sonrasında ise Nötr olarak ilgisiz artist gibi yorum yapmam üzerine. aradı beni geri gönder lastiğimi demeye başladı. dedim arkadaşım yorum hakkı benim. sen bana gıcık gıcık konuşursan olumsuz yorum yapmadığıma dua etmen lazım. sonra suratına kapattım. hergün belirli aralıklarla bana hakaret ve argo içeren mesajlar atdı hiç karşılık vermedim yaklaşık bu sayı 15 e ulaştı ve en sonunda canıma tak etti aradım. ana bacı avrat küfür ettim kendide rahatladı heralde böyle kapasitesiz cahil buraya yazılamayacak yaşama hakkı elinden alınası varlıklar var aramızda bisiklet kullanan gerçekden diyecek hiç birşey bulamıyorum. listeleme sayfalarında toplamda 1500 işlem kateden bir adamım henüz kimseye nötr yada olumsuz yorum yaptı diye hesap sorup hakaret edemedim.

2. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Adı belli telefonu belli, mesajlar belli..

Bir dahakine verin savcılığa, şikayetçi olun, olsun bitsin.

Uras Cumhuriyet ve Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  3. Semih_ÇELİK

Seviye:
    adam çakal sms sistemleri üzerinden atıyor hizmet numarası düşüyor üzerine kayıtlı bir telefon numarası düşmüyor

4. Mert E.

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sizin temasa geçtiğiniz bir telefon yok mu? SMS sistemleri de belirli bir operatör ve numara ister benim bildiğim; öyle bile olsa savcılığa verirseniz peşine düşerler.

5. Semih_ÇELİK

Seviye:
    anladım tekrar bişey yazarsa gerçekden uğraşıcam yani. ben uğraşmayım o uğraşmasın ortalık böyle .... ları ile dolu.

6. Mert E.

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Siz sakinliğinizi korumaya çalışın, haklı iken haksız duruma düşmeyin.

Semih_ÇELİK bunu beğendi.