Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiyelerinize İhtiyacım var.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Uğur AKIŞ tarafından paylaşıldı.

1. Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben bir bisiklet almak istiyorum fakat çok kararsızım.En yakın zamanda ocağın 20 si gibi bir bisiklet alacağım.Fakat dediğim gibi bir türlü karar veremedim.Ben bisiklet;kış ayları içerisinde sadece kısa mesafelerde kullanacağım.Yaz aylarında ise kısa ve uzun turlar olmak üzere değişecek.Ben ve arkadaşım bır tur planladık ve turumuz mayısın ortasında başlayacak.Bende ocağın 20. de bisikleti alıp antremanlara baslamak istiyorum.Öncelikle benim istediğim bir bisiklet rampalarda benı çok zorlamayacak vites sistemleri güçlü olucak ( örneğin düz yolda rahatlıkla hızlı gidebilme vs.).Bütçem 1000 lira kadar bana tavsiyelerinizi söylerseniz çok ama çok mutlu olurum.Saygılarımla Uğur AKIŞ.

2. Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Kimsenin bir önerisi yokmu?

3. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Sds bisiklette Marin modelleri var 499Eu fiyatında.Başlangıç için ideal daha sonra aynı kadro üzerinde üst model parçalar takabilirsiniz.

4. xXmekrogXx

xXmekrogXx Aktif Üye

Seviye:
    sedona sd-711 D (benimkine bi bak derim peşin 680 lira 12 taksit0 800 küsür) :D

5. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    1 ay öncesine kadar scott'larda iyi indirimler vardı. Herneyse kısmet diyelim. Benim tavsiyem Scott olarak sportster ve Sub serisi Trek'lerde Fx serisi.

6. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kron XC 1000 almanı öneririm.Fiyatı 750 idi ama sıkı bir pazarlıkla 625 peşin iniyorlar..ama XC 4000ni görmenide şiddetle görmeni tavsiye ederim:)Maşasını Rock shox almazsan senin yazdığın fiyata gelir.Birde disk fren yerine V fren alırsan:)))