Tavsiye

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında utku mutluer tarafından paylaşıldı.

1. utku mutluer

utku mutluer Yeni Üye

Selam
    Aslında buraya bir kron xc500 kullanıcısı olarak kayıt olmak üzreydim ta ki 2 gün önce çaldırana kadar:boese157: Sağlık olsun demekten başka yapacak birşeyim yok her ne kadar moralım bozulmuş olsada.Ben şunu sormak istiyorum 3 gün kullandığım kron'dan pek memnun kalmadım açıkcası ve mümkün olsaydı onu satıp bir geotech ascent almak istiyordum.kullanacağım mesafe her gün 10 dakika bisiklet ile ( adana'yı bilenler Yeni açılan optimum ile regülatör köprü arası işe gidip gelmek için ).10 dakikalık mesafe için bu kadar maliyetli bir bisiklet alınmaz derseniz bisiklet çaçukluğumdan beri bir tutkudur ve izin günlerimden tutun dışarıda ki her türlü işimi halletmek için bisiklet kullanan birisiyim.Ama bir kaç araştırmadan sonra Geotech konusunda pek iç açıcı yorumlar almadım.Sonuç olarak alacağım bisiklet kosunda kararsızım ve 2. olarak hırsızlık durumlarına karşı bisikletler konusunda kilitlemenin yanında ekstra bir yol bir çözüm bilen varmıdır? ( boyum:1.77 kilo:72 ) Şimdiden teşekkür ediyorum.:rolleyes:

2. bedirhan erdil

bedirhan erdil Yeni Üye

Seviye:
    eger tekerleklerın pratık cıkıosa oralardan kılıtleme
    bırde en ıyı sı ya salonun da yada kendı odan da dursun balkondan bıle calıyorlar.....