Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tavsiye verebilecek var mıı?

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında uğur yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    herkese selam öncelikle.Foruma yeni üye oldum.Bisikletim hakkında fikirlerinizi almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim. Geçenlerde bmx bisiklet almak için sapancaya gittim. bmx ini satan adam yol bisikletinide satıyomuş. Benim fazla bi bilgim yoktu ama yol bisikletini aldım. Onun rahatlığını anlayınca acayip bi tutku oldu bende, günde 10 20 km yapmadan duramıyorum. şimdi asıl soruma gelince almış olduğum bisiklet biraz eski. Ben bunu 28 jant yapmak istiyorum. bide bisikletteki dişliler orijinal değil galiba.vitesleri sağlam çalışmıyor, jantlar tekerler değişmesi lazım, dişlilerinde değişmesi lazım galiba.Arka frende çalışmıyor. min 250 tl masrafı var.sizce bu bisiklete değer mi? Markası motobecane, eski bi bisiklet.1979 model olması lazım..resim koyamadım, en kısa zamanda koyacağım. şimdiden herkese teşekkürler..

2. orhantozun

orhantozun Yeni Üye

Seviye:
    nacizane sunu tavsiye ederim 250 tl masraf ben olsam etmem çünkü yeni bi parça taktıkca digerleri de eski geliyo insanın gözüne digerlerini de değiştirmek istiyosun böylece masraflar çoğaldığı gibi yinede sürekli bişeylerin eksikliğini duyuyorsun çok büyük problemler yapmıyorsa ve maddi durum çok iyi değilse idare edn sonra düzelince alınderim; ama maddi durum iyiyse ben yenisini almanızı tavsiye ederim sevgiler saygılar...

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Resim koyarsanız daha iyi olur.Aslında onu ayağa kaldırıp güzel bir astar,boya yapıldıktan sonra çok güzel bir klasik yol bisikleti olabilir.

4. uğur yılmaz

Seviye:

resim koymaya çalıştım ama olmadı.bisikleti yeni boyattım.daha güzel daha kaliteli olsun diye oto boyacısına götürdüm ama pekte güzel olmadı boyası.

5. uğur yılmaz

Seviye:
    Bisikletin kadrosu küçükmüş.28 jant yaptıramadım o yüzden. 27 olabilir dedi. Ben de satmaya karar verdim.

6. immortalboss

immortalboss Yeni Üye

Seviye:
    Acaba bisikletinizi ne kadar fiyata boyattınız?

7. uğur yılmaz

Seviye:
    30 tl ye sanayide oto boyacısına boyattım.zımparasını felan ben yaptım güzel olsun diye ama istediğim renk olmadı. boyada pek güzel olmadı..