tavsiye? (scott scale 80)

Tepki
0
Bisiklet
Scott
merhaba. günlük 7,5 gidiş 7,5 km dönüş olmak üzere 15 km ev-iş arası mesafede kullanmak üzere bisiklet almak istiyorum. yolun çoğu asvalt ama asvaltın kalitesi kötü. aynı zamanda hafta sonları 20-30 km mesafeli gezilere katılacağım. buna uygun olarak bana önerilen scott scale 80 bisikleti inceledim. bu sürüş tarzı için uygun mudur? yoksa daha ucuz 1000 tl civarı bi bisiklette beni tatmin eder mi? ederse marka model tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kesinlikle yeterli...bu dediklerinizin hepsini yapar uzun yıllar kullanırsınız.
(max 1000 tl için)

ercan günes

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Scott
scale serisine değilde aspect serisine bakarsanız daha iyi edersiniz scale kadroları tamamıyla mtb yararışları için dizayn edilmis agresif açılı kadrolardır şehir içi sürüslerde gezinti tur sürüslerinde rahatsızlık yaratırr aspect kadrolar daha sportif acılı kadrolardır kullanım amacınıza göre en makbul seri tur bisikletleridir

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
1000 liralik bir bisiklet fazlasiyla yeterli olur ama butcenizin yettigi en iyi bisikleti alin derim. Aksesuar parasini da unutmayin.

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
sportster serisi çok güzel hibrid (mtb şehir bisikleti karışımı bir tür) olması da cabası

Tepki
0
Bisiklet
Scott
sportster serisini inceledim. ama yeterli bilgi sahibi olmayınca scale serisiyle farkı nedir anlayamadım :) öte yandan scale ile çekilmiş videoları izledim. benim amacımın çok dışında kullanıyorlar. dağ taş bayır kullanılıyor anladığım kadarıyla bu dağ bisikletleri. yol-yarış bisikleti kullanıp deneme fırsatım oldu. onda ise yolda hakkaten çok hızlı bir şekilde mesafe kat edebiliyorsunuz ama asvalttan toprak yola inince sıkıntı başlıyor. bu hibrid bisikletler bana uyuyor sanırım? sportster serisi dışında başka markalarda benzer bisiklet öneriniz olur mu?

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Offroad yarışında kullanılan bir jip asfaltta çok benzin yer ve az km yaparsınız formula 1 araçlarını da pist dışında kullanamazsınız(bozuk zemin) bu ikisinin karışımı bizim ülkemiz şartları için en iyisi (yani hibrid ghostun kırmızı beyaz bi bisikleti var forumda da bir arkadaşta var