Tavsiye,Öneri...?

Tepki
0
Bisiklet
Bisan
İyi günler arkadaşlar
Bisiklet alacagım ama bir türlü karar veremedim ve fazla bir tecrübeyede sahip degilim.Bisikleti işe gidip gelmek ve gezi amaçlı düşünüyorum kendi araştırdıgım modeller Kron xc250 Mosso Wildfire v Sedona 701 sizce bunlardan birinimi almalıyım yoksa önereceginiz başka bir model varmı ? Fiyat aralıgı 500 ila 800 arası olması lazım.Boyum 180 kilo 60.tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Scudo
Tepki
8
merhaba oncelikle foruma hosgeldiniz toprak yolda gidecek misiniz ya da dag gezintisi yapacak misiniz eger yapacaksaniz o fiyat araliginda carraro crs 600 ya da sedona borla dusunebilirsiniz ama ise gidip gelmek ve gezinti icin size carraro sportive 224 oneririm

Tepki
8
o zaman carraro sportive 224 tam size gore yaygin ve hosgorulu guleryuzlu servis agiyla sizi fazlasiyla memnun edecektir bu arada pesinde 700 liraya alip geri kalan paraya da aksesuar (on arka isik km saati ve pompa gibi) alabilirsiniz

Umut V.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Merida
@Veyis Aksoy

Selamlar hocam bende aynı senın gibi işe gidip gelmek için bisiklet arıyordum 1 yıldır arayışlarım devam etti ve tam 1 ay önce allah gönlüme göre verdi ve aldım.Çok memmunum 2. el olarak aldım bol aksesuarlı olarak ktm life motion 28' jant

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Boyunuz uygunsa şunu tavsiye edeceğim;

(link)

Şehir bisikleti sizin için çok iyi bir seçim olacaktır. Hafif arazi koşulları, toprak yollar, bozuk zeminler için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir engel teşkil etmez.