Tavsiye, Öneri ve Fikir

AytekLOR

Üye
Tepki
0
İsim
Yıldırım Aytek LOR
Kardeşleri, arkadaşlarım ve saygıdeğer büyükler. Eski bir sporcuyum ve şu anda bir yazılım şirketinde çalışıyorum. Pendik sahil tarafında ikamet ediyorum ve bütün gün oturmaktan sıkıldım eski salcano monster 700 man sahibiyim fakat binmiyordum. Sahilde siz bisiklet tutkunlarını görünce benide heveslendirdiniz yadigarı temizkedim bakımlarını yaptım 2 ay filan oldu günde 2 belki 3 saat biniyorum. Malum boy uzun 2 metre kiloda 110 kadrosu ufak geliyordu ve yeni bisiklet bakmaya başladım fakat ben bu sektörün bu kadar dallanıp budaklandığını bilmiyordum. 1000 maksimum 1500 tl ye bisikletler bakıyorum benim moster 700 man 400tl ye alıcı çıktı ama ne alacağıma karar veremiyorum. 1200 tl ye bir bianchi ve bir carraro buldum sıfırlar. Ve yüksek kadrolar. Bana bir marka ve model önerirmisiniz. Dağda bayırda işim yok. Yaş 33 hoplayıp zıplamıycam da. Pendik sahilden maltepe arasında pedal çevireyim ama kaliteden de taviz vermmemek istiyorum. Öneri ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

Scudo

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Fren seçiminiz ne hocam hidrolikmi v frenmi yani bi sürü kriter var

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Carraro 224 veya 225 bunlar şehir bisikleti o butçeye bunların sufırını alabilirsiniz 224 v fren 225 hidrolik bence ikiside ideal ama kask eldivensiz ikiside anlamsız bu benim fikrimbunları kullanmış biri olarak bunları söyledim mutlaka başka tavsiyelerde olucakdır