Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiye, Öneri ve Fikir

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında AytekLOR tarafından paylaşıldı.

1. AytekLOR

AytekLOR Yeni Üye

Adı:
    Yıldırım Aytek LOR
    Kardeşleri, arkadaşlarım ve saygıdeğer büyükler. Eski bir sporcuyum ve şu anda bir yazılım şirketinde çalışıyorum. Pendik sahil tarafında ikamet ediyorum ve bütün gün oturmaktan sıkıldım eski salcano monster 700 man sahibiyim fakat binmiyordum. Sahilde siz bisiklet tutkunlarını görünce benide heveslendirdiniz yadigarı temizkedim bakımlarını yaptım 2 ay filan oldu günde 2 belki 3 saat biniyorum. Malum boy uzun 2 metre kiloda 110 kadrosu ufak geliyordu ve yeni bisiklet bakmaya başladım fakat ben bu sektörün bu kadar dallanıp budaklandığını bilmiyordum. 1000 maksimum 1500 tl ye bisikletler bakıyorum benim moster 700 man 400tl ye alıcı çıktı ama ne alacağıma karar veremiyorum. 1200 tl ye bir bianchi ve bir carraro buldum sıfırlar. Ve yüksek kadrolar. Bana bir marka ve model önerirmisiniz. Dağda bayırda işim yok. Yaş 33 hoplayıp zıplamıycam da. Pendik sahilden maltepe arasında pedal çevireyim ama kaliteden de taviz vermmemek istiyorum. Öneri ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

2. TuTKuN

TuTKuN Aktif Üye

Seviye:
    Fren seçiminiz ne hocam hidrolikmi v frenmi yani bi sürü kriter var

3. Seyyah özkan

Seyyah özkan Kıdemli Üye

Adı:
    Özkan uzun
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Carraro 224 veya 225 bunlar şehir bisikleti o butçeye bunların sufırını alabilirsiniz 224 v fren 225 hidrolik bence ikiside ideal ama kask eldivensiz ikiside anlamsız bu benim fikrimbunları kullanmış biri olarak bunları söyledim mutlaka başka tavsiyelerde olucakdır

Godzilla bunu beğendi.