Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tatile çıkacağım İpadime nasıl video atarım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çağatay Y. tarafından paylaşıldı.

1. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. H.Genç

H.Genç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Video downloader diye aratırsan itunes te bi dünya program var. İndirme özelliğide var bu programların. Ha eğer pc'den indirip tablete atmayı soruyorsan idm programını kur. Filmleri sitelerinden indir. Sonra tablete video izleme programı kur(avplayer hd tavsiyemdir). Daha sonra (ben itools veya tongbu tassiye ederim) cihazı pc ye bağlayıp yüklü programlar bölümünde "share" diye bir yer var. Oradan avplayeri bulup içine atın. Karışık gibi görünüyor ama çok basit.

3. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben youtubeden indirdim itunesle atmayı düşünüyorumda işte film bulmak zor indirmek için kimisi virüslü kimisi yanlış

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İos sistemi için yazılmış virüsler yok denecek kadar az. Sadece zaman istiyor yüklemede..

5. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Serkan abi sen köşe yazarıydın ne oldu? Şu an müzik konusundada başım dertte siliyorum tablette gözükmüyor parçalara geliyorum 3 tane aynı müzikler var onlarada çözüm bulursam yükleyeceğim.

6. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Belgelerim/müzik/itunes/ içerisinde 2-3 adet olan tüm dosyaları bir tane olacak şekilde ayarlamak gerekiyor. Köşe yazarlığı konusuna gelecek olursak; bir şeyler paylaşmak, bilgi aktarımı yapmak veya bilgileri öğrenmek için köşe yazarı olmaya gerek yok. Daha öncece konu açıp donanım veya bisiklet geneli ile ilgili bilgilendirme yapıyordum elimden geldiğince. Bu şekilde yapmaya devam edeceğim. Öğrenmenin sınırı yok.. Ben de öğreniyorum zaman zaman.. :)

7. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Abi müziklerden sildim bomboş listeler parçalarda müzik duruyor ne yapmalıyım :D

8. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sekronize et PC ye aktar daha sonra itunes üzerinden sil. Sonra da tekrar itunes üzerinden ipad e ekle..

9. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Youtube'dan müzik indirmek istiyorsan eğer, ki ben itunes'la uğraşmak yerine her şarkıyı bu şekilde indiriyorum. Instatube adlı uygulama var gayet basit kullanımlı ve başarılı bence. Tek sıkıntısı video olarak indiriyor. Youtube'daki filmleri de indirebilirsin istersen. Onun dışında başka sitelerdeki videoları indirmek için kullandığım program VIndirmek- diye bir program, eksisi sınırlı sayıda video yükleyebiliyorsun. Aradığın cevabı yazmamış olabilirim, belki başkası faydalanır :)

10. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Alakasız bir soru olacak biliyorum ama fırsatını bulmuşken dalayım dedim. :D

Apple'ın yüklediği U2 albümünü ve şarkılarını silme imkanı yok mudur? Telefonda sıfır şarkı varken bi baktım bunların son albümü belirmiş (ki U2 ile alakam yoktur). Ne yapıp ettiysem mobil cihazlarımdan U2 albümünü silemedim bir türlü. :D

11. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kış geldi ne tatili:eek::D