Tasma'ların gölgesinde "Meydan" muharebesi.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
mübarek nasıl köpekmiş o ilk sayfadaki resimlerde eşekle boyut duruyor. inşallah ya eşek küçüktür yada aralarında mesafe olduğu için öyle görünüyodur. hem bunlara bence değil köpek kovucu silah sıksan derilerinden geçmez :D ama güzel gezi olmuş herzamanki gibi :D

• Beğen
Tepkiler: canmurad
Scudo

memo517

Üye
Tepki
10
http://i302.photobucket.com/albums/nn85/bisikletforumcom/meydan3.jpg
Ve ilk molamız yaklaşık 40 . km deyiz . inek sürüsüyle birlikte sularımızı içip bir miktar enerji alıyoruz... :)

dikkat et şimdi sana toslamasın yoksa kötü olur:D :D :D :D

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Mesut Bey ve ekibini fotograf, performans, senaryo , oyuncu kadrosu ve yayımda emegi gecen tum arkadaslarının cesareti konusunda can - ı gonulden kutluyorum...

Yukarıda saydıklarım ile ilgili kesinlikle sizden ogrenecek cok seyim var...:):):)

Sevgilerimle....

• Beğen

omurkadir

Daimi Üye
Tepki
143
harika bir anlatım hayran kaldım.bayramdan sonra konyadayım,ünv.de okuyorum.bu tarz gezilere katılmayı çok isterim.
iyi ve güvenli pedallamalar.

• Beğen

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
@Mesut Girgiç

bu nasıl mükemmel bir hayvandır yav :) ama sinirli anına denk gelmek istemem :):rolleyes:

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
koPlaNlaR abi bunlar sivas kangal degilmi?
Ankara Eryaman cikisinda buna benzer bi canavar kovalamisti 'kopek kovucu ,tas ,su hepsini denedim ama kurtulamadim:)

• Beğen

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
nasl anlatmşsn usta yaw mükemmel... onlar harbiden ney öyle yaw.insanı tek seferde parçalar walla...

• Beğen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
kangal ve aksaray malaklısı bunlar;) aman dikkat edin çok sinirlidirler.etraf onlarındır;)

• Beğen

kurmedia

Aktif Üye
Tepki
128
bu köpeklerin cinsi sanırım akbaş cinsinden ve bu köpeklerin orjinal safları çok değerlidir,yanılmıyorsam ABD gibi bazı ülkeler bizden bu köpeklerlerden almakta,daha çok sivrihisarda çiftlikleri bulunuyor.Geziye gelecek olursak,bu tür köpeklerle birarada gezi yapmak çok adrenalinli olurdu heralde,çok güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler,pedallarınıza kuvvet...

• Beğen

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Baya adrenalin dolu bi gezi olmuş.Eeee geziyi seven kangalına katlanır

Saygılar...Kazasız geziler...

• Beğen

gezerfen

Aktif Üye
Tepki
151
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tolga..
bence hattı müdafa yoktur sathı müdafa vardır. tasmaları olan köpekler çoban köpekleri olup onlar koruyacaklardır kurtlardan kuzuları. hangi cahil derki çoban köpeklerinin başı boş bırakıldığını. dağda:" eey bisikletli ne zaman geldin buralara, biz burda süttür, ettir yetiştiriyoruz sen takmışın kaskı ne yetiştiriyonpedalmı derler adama. çoban köpekleri dostumuzdur unutma :rolleyes:

Mhmt_EMR

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Tern
Herşey çok güzel, ortam, anlatım, fotoğraflar... Paylaştığınız için çok teşekkürler...

• Beğen