Tasarim ve dİzayn hastasi olarak bİsİkletİmİn en yenİ halİ (prototype)

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
güzel makine elinize sağlık güle güle kullanın...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Eleştirirken kırıcı olmamak gerekir.
Mesele gerçekten eleştirmek ise bu forumda o kadar çok saçma konular,yazılar var kii ....bu onların içinde hiçbirşey. ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Engin ATAL

Prototip/konsept bisiklet. Çok var bunlardan hocam.

http://bicycledesign.net/wp-content/uploads/2011/07/ingsoc-bicycle1.jpg

Hatta üretilse satılabilecek halde olanlar bile var;

http://cdn2.listsoplenty.com/listsoplenty-cdn/uploads/2009/12/bmw-bicycle-8.png

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Bisikletiniz güzel gözüküyor,hatanız ise konu başlığınız çok iddalı olmuş.bu nedenle konuya bakan arkadaşların(ben de dahil)beklentisi yüksek olduğundan eleştiriler geliyor.kazasız sürüşler dilerim

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Tasarım zaten design sözcüğünün Türkçe karşılığıdır. Lütfen Türkçemizi koruyalım.

• Beğen
Tepkiler: horsepower

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Kesinlikle ben de aynı şeyi söylicektim... Tasarım ve dizayn hastası olan bir tasarımcı nasıl olur bunu bilemiyorum... Tasarım ve dizayn aynı şeydir! Donanım değişikliği ile tasarım mı değiştirir ? Ve yeni bir endüstri ürünleri tasarımı bölümü mezunu olarak sormak isterim ki; hangi firmalar için konsept otomobil tasarladınız ve tasarlıyosunuz acaba ?

Teşekkürler

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
"tasarım ve dizayn hastası" bir kişilik olarak, bu tasarım harikası sticker ı yapıştırırken, tasarım anlamında amacınıza ulaştığınızı düşünüyor musunuz? yoksa bizi yeni sürprizler bekliyor mu?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet Mehmet Candar kardesim, kimi bisiklet seven belirli kisiler sana karsi saldiriya gectiler kendini iyi kolla ve dikkat et.
Nedense arkadaslik, dostluk, kardeslik burada böyle, yardim ve yanlisi düzeltme yerine saldiri ve vs.... Bunlar daha iyileri yakinda bu konuyu okuyuan forum yala....ri da sana karsi hucuma gececekler.

Kisaca ALLAH yardimcin olsun.

ym900

Üye
Tepki
2
Öncelikle beğenen iyi dileklerde bulunan ve bulunmayanlar, farketmez herkeze teşekkür ederim. Şunu da belirtmek isterim Google dan aratıp baksınlar o arkadaşlar, tasarım, daha oluşmamış fikir düşünce vs. kısacası kafada birşeyler tasarlamaktır, dizayn ise o var olan obje üzerinde yapılan değişikliklerdir yani diğer anlamı da modifiye'dir. Ayrıca neden inetrnet sitelerinde tasarım ve dizayn merkezi yazar , hani ikisi de aynı anlamdaydı, bunun gibi birçok örnekler var, okuyun!!! Tekrar ediyorum ki bisikletimin adı sadece prototype oldu, kendisi değil, bu arada concept lamborghini otomobilleri tasarlıyorum son çalışmam 6 ay'ı geçmiş durumda, gündüzleri gıda sektöründe çalışıyorum , evlilik sorumluluğu da var
yani zamanım yetmediği için bisikletimde ancak okadar değişiklik yapabildim, anlayanlar anlamayanlara anlatır umarım.

Herkeze saygılar.