Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tarsus dan katilim

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında metin kuzeyoglu tarafından paylaşıldı.

1. metin kuzeyoglu

metin kuzeyoglu Yeni Üye

Seviye:
    merhaba

yeni bisiklet aldim.foruma uye olurken bisikletimi bisan olarak kaydetmek zorunda kaldim.umit bisiklet neden secemiyorum listede :)? admine mail attim ama henuz listdown menu degismemis.

bisiklet arastirirken bayan bisiklet erkek bisiklet farkini sordum cok sey soyleyemediler.aciklayamadilar.fark nedir? bir bayan erkek bisikletine binerse yada bir erkek bayan bisikletine binerse ne olur?

internet sitelerinde bayan model diye tanitilan bisikletlerin sehir bisikleti seklinde herkese satildigini goruyorum.bunun bir standardi var midir?

tesekkurler

Ahmet Salih Özenir bunu beğendi.
  2. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bayan bisikleti diye söylenen modeller daha çok ortasında borusu olmayan veya çok düşük olan modellerdir. türkiyede değilde daha çok dış devletlerde etekle bisiklet kullanan bayanlara özel olarak üretilmiş modelleri türkiyede şehir bisikleti adı altında pazarlıyorlar bisiklette bayan bisikleti ayrımı sadece buradan gelmektedir.her parçası aynı sadece kadro farkı vardır kullanımda bir sakınca yoktur.saygılar

Ahmet Salih Özenir bunu beğendi.
  3. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Mehmet abi de açıklamasını yapmış. Teşekkürler. Bende bildiğim kadarını sizinle paylaşmak isterim.

Bazı modeller de açıkça belli oluyor. Bazı modellerinde ise sadece renk farkı oluyor.
    Donanım olarak artık isteğinize göre zaten hep aynı.Şuan da bende Scott Spark contessa var.Çok güzel ve memnunum.Satıyorum ama.:)

mehmet özbay ve Recep TOPAL bunu beğendi.
  4. meric cura

meric cura Üye

Seviye:
    tarsus tan mrb

5. Ahmet Salih Özenir

Ahmet Salih Özenir Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Metin bey, bir bayan erkek bisikletine binerse yada bir erkek bayan bisikletine binerse ne olur diye sormuşsunuz... Bisikletle gezmiş olurlar... :D Yoktur bir farkı, Mehmet beyin de bahsettiği gibi hanımların kıyafetlerine göre düzenlenmiş bir kolaylıktır fark... Bindiğimiz bisikletse eğer, gerisi teferruattır... ;)

mehmet özbay ve Yunus YILMAZ bunu beğendi.