Tarihin en ilginç intiharı!

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
1998'de bir Fransız oldukca karmaşık bi intihar girişiminde bulundu.
Bir deniz kıyısında yüksek bir yamacın tepesine çıkıp boynuna bir ip bağladı, ipi de büyük bi kayaya bagladi. Sonra zehir içti ve kendini ateşe verdi. Uçurumdan atlarken de tabancayla kafasına ates etti! Ama devamı daha ilginç. Çünkü kurşun onu ıskalayıp ipi kesti, böylece adam suya düştugünde asılı kalmadı.Soğuk su yanan elbiselerini söndürmekle kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttuğu zehri kusmasını sağladı. Sudan bir balikçı tarafından çıkarılıp hastahaneye götürülen adam orada hipotermi (vücut ısısının aşırı düşmesi)den dolayı öldü..
haberi okudum yuhh dedim yani..

Scudo

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
sanki biraz düzmece gibi.
intahar eden biri direk kafasına sıkar.
ayrıca okadar şeyi aynı anda nasıl yapmış. mesela yanarken,atlarken ateş etmeyi....:eek: :eek: :eek:

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
adam isi garantiye almak istemis herhalde.ama bak ne kadar da garantiye alsan Allah koruyo iste :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bu olay abartılı mı bilmiyorum. Ancak şu olay doğru.
Kirk Douglas ( ünlü bir aktör )
İntihar etmek için silah almış. Silahı hazırlamaya çalışırken mekanizmaya parmağını kaptırmış. Acıyla silahı elinden atmış, refleks icabı koşup tampon ve pansuman uygulamış, bir an kendine gelmiş, zaten intihar etmeyecek miydim diye ? ( parmağın ne önemi var, canından vazgeçiyorsun ) O an anlamış ki aslında hayatı seviyor. Vazgeçmiş intihar etmekten.
:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bende okuyunca yuh dedim içimden bu kadar sarlantı olmaz ki canım

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
ya sonunda ölmüş işte :D ama baya bi uğraşmış çekerek ölmüş gibi hemde baya çekmiş

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88

Sen okadar hazırlık yap ölmek için. Ama hastane yolunda vücut ısısının düşmesi yüzünden öl. Hayal kırıklığına uğramıştır kesin..:)

sevgili

Üye
Tepki
28
ölümü bu kadar cok istemesenin nedeni ne acaba ...türkiyedede yaşamıyormuş oysa :)