Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tapporo ile kazanın

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında observer tarafından paylaşıldı.

1. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    evet arkadaşlar bildiğiniz gibi winat9 reklam sayıları düştü ödemeler gecikiyor winat04 oldu uyguluma :D bizde alternatif uygulamalara yöneldik.ilk uyguluma tapporo
    uygulama android ve iosta mevcut.sistemdeki para birimi oro. 5000 oro=5 dolar oluyor. ancak para sadece 5000 oro 10000 oroykan falan çekilio azken olmuo :D
    ilk girişte referans kodumla girerseniz siz 250 oro ben ise 100 oro kazanacağım.ancak sistem adil olsun diye şöyle bir şey düşündüm mesela ,lk 5 arkadaşl benim refimden kaydolcak.5 kişi olunca yazacağım ben.sonra diğer 5 kişide 2. mesaj yazan arkadaşın refinden kaydolcak öyle öyle gidecek :
    ref: TAPEB13825
    PÜF NOKTALAR

Program yüklediğinizde puanın gelmesi için programı açmak ve internete bağlı olmak gerekir.
    Anket doldururken mailinizin tapporoya kayıtlı mailiniz olmasına dikkat edin işlemler hızlanacaktır.
    Sponsorpay / Destek kısmından ayrıntılı işlem dökümünü ve onay verilen onay bekleyen işlemlerinizi görebilir bir sıkıntı halinde itiraz edebilirsiniz.

Birinin referans koduyla üye olduğunuzda 250 ORO puan kazanırsınız.

Tapporo'ya tanıtım videosu hazırlayıp youtube koyarsanız 1000 ORO kazanırsınız.

Facebookta paylaşırsanız 50 ORO

Twitter ise 20 ORO verir.

Uygulamanın teklifler bölümündeki "Sponsor Pay" kısmındaki 11899 Bilinmeyen numaralar dışındaki tüm görevleri yerine getirin. Buradan yaklaşık olarak 750-1000 oro puan kazanacaksınız.

W3İ bölümünde yer alan teklifleri yerine getirin. Buradan 500-750 oro civarında bir puan kazanacaksınız. Movies yazan teklif ücretli üyelik ile ilgilidir hiç bulaşmayın.

Flurry kısmında yer alan teklifleri yerine getirin. Bu kısımdan yaklaşık olarak 250 ORO puan kazancaksınız. Burada dikkat etmeniz nokta yanında free yazan şeyleri yapmanız. Get it yazanlara hiç bulaşmayın ücretlidirler.

Aarki kısmında +100 oro puanlık bir teklif bulunuyor bunu da yerine getirin.

Programda yer alan videos kısmındaki videoları izleyin yaklaşık 5 günde falan 50-100 Oro arası bir puan kazanacaksınız.

Üye yapmış olduğunuz kişiler sadece tekliflerden 1000 oro puan kazandıklarında size +500 puan daha verilecek. Bu şekilde kazanan 2 üyeniz olsa +1000 oro da bu şekilde kazanırsınız

VPN DEĞİŞTİRME

Nedir VPN ?

One Click VPN adlı programı indirip tek tıkla ülke seçip o ülkenin reklam uygulama ve anketlerinin TAPPORO'da görünmesini sağlayabilirsiniz kesinlikle çok faydalı bir uygulama.

Uygulama Google play'de mevcut.

fatih_59 bunu beğendi.
  2. fatih_59

fatih_59 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    TAPMA84172 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığınızda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın ""TAPMA84172""
    5 dolar için ilk adımınızı atmış olun