Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tansiyonum düştü,Bilincim gitti ama düzeldi.

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Ufuk Yılmaz 45 tarafından paylaşıldı.

1. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar ben 17,5 yaşındayım.Bisiklet sporuna yeni başlayacak biri olarak bugün lisans işlemlerini halletmek için önce sağlık ocağına gittim.Kan aldırdım kolumdan ardından adam parmağını kesmiş kanıyordu yerlerde de kanları vardı biraz.Herneyse ben pek önemsemedim oturdum yerime sıramı beklemeye koyuldum.Önce sağ kolum(kan alınan kol) ardından beynim uyuşmaya gözüm kararmaya başladı sonra kendimden geçtim orasını hatırlamıyorum.Kilitlenmişim,kalmışım kolonya su falan getirdiler kendime geldim.

Tansiyonum alt sınır 11 7 iken 8 5'e düşmüş hemşire ve doktorun dediğine göre psikolojik bir olay.Ama şu an çok şükür 12 8 :)

Ardından İzmir'e gittim ve 1350TL'ye Whistle marka yarış bisikletimi ve 550TL'ye de diğer(t-shirt-tayt-ayakkabı-pompa-gözlük vs) aldım ve şu an evimden yazmakta bulunmaktayım.

Kolay Gelsin.OKuduğunuz için Teşekkürler. :)

2. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    hayırlı ve geçmiş olsun, kan aldırırken olabilen şeyler. benzeri banada oldu, anlık kan şekeri düşmesinden oluyor sanırım, hemen 2-3 tane kesme şeker yedirdiler 15-20dk lık dinlenmenin ardından da kendime geldim zaten.

bisikletin hayırlı olsun

Ufuk Yılmaz 45 bunu beğendi.
  3. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    iyi dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim.Umarım hepimiz için hayırlısı olur.

4. aliyilmaz

aliyilmaz Aktif Üye

Seviye:
    Gecmıs olsun dostum aman kendıne dıkkat yaslarımız aynı korkutma benı kan aldırırken bende gıdıyorum bazen ama benımkı kandan kaynaklanıyor ne zaman gorsem tansıyon yerlerde bende yerlerde

5. Harun Salcı

Harun Salcı Bisikletkolik

Seviye:
    Geçmiş olsun.Bisikletin Whistle Modoc Sora mı?

6. İRŞAD ÇETİN

İRŞAD ÇETİN Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir çeşit kan tutması olabilir. aynısı banada oluyor. Herhangi bir yerimi bir metal kestiğinde dünya 2dk lıgına kararıyor. :)

7. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Evet. :) Balıkesir'de bir hocam önerdi ve yönlendirdi :)

8. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Ben daha önce böyle birşey yaşamadım.İlk kez böyle birşey yaşıyorum ve acayip birşeydi.Birden bilincin gidiyor.Bundan 15-20 gün önce dağ bisikletimle rampa aşağı düştüm ve kollar ve bacaklarım kanadı ama hiçbirşey olmamış gibi yakındaki çeşmede yıkadım yaralarımı ve üstümdeki dikenleri temizleyip bisikletime binip gittim eve :eek:

Benim ki psikolojik olabilir psikolojimin de pek iyi olduğu söylenemz zaten :) Çok pimpirik yaparım.

9. TheflyingfalcononTEM

TheflyingfalcononTEM Aktif Üye

Seviye:
    Bu tipik bir örnek, halk arasında kan tutması derler, başka bir sebep göremiyorum, o andaki açlık da kötü etkiler diye düşünüyorum..