Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tanışma

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Kadir Altuntaş tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Merhabalar Ben Ankara Demetevler'den Kadir.Aranıza yeni Katıldım.Bisiklet tutkum Herkesin olduğu gibi,Tabiki Çocukluktan beri var.

Fakat Bisikletim şu an yok,önümüzdeki Yaz düşünüyorum.Tur Bisikleti veya Dağ Bisikletimi alsam diyorum henüz karar vermiş değilim.
    Hedefim Tur ama hadi Arazide Kullanmak istedim Maddi Açıdan birinde karar vermek Zorundayım.

Her iki Parkurda Kullanmış Arkadaşlardan bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bu vesileyle Tüm Arkadaşlara Hayırlı yolculuk,bol keyifler dilerim..
    Hoşça Kalın...

2. Kadir Altuntaş

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Merhabalar Ben Ankara Demetevler'den Kadir.Aranıza yeni Katıldım.Bisiklet tutkum Herkesin olduğu gibi,Tabiki Çocukluktan beri var.

Fakat Bisikletim şu an yok,önümüzdeki Yaz düşünüyorum.Tur Bisikleti veya Dağ Bisikletimi alsam diyorum henüz karar vermiş değilim.
    Hedefim Tur ama hadi Arazide Kullanmak istedim Maddi Açıdan birinde karar vermek Zorundayım.

Her iki Parkurda Kullanmış Arkadaşlardan bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bu vesileyle Tüm Arkadaşlara Hayırlı yolculuk,bol keyifler dilerim..
    Hoşça Kalın...

3. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba aramıza hoşgeldin bende Ankarada oturuyorum ve bu tür yollara genellikle girdiğim oluyor ama senin bisikleti nerede kullanacağın önemli bisiklet genellikle nerede kullanacağını belirtirsen sana yardımcı olabilirim ama bisiklet alacaksan yaz ayını bekleme şimdiden al sezon sonu olduğu için güzel indirim yaparlar.

Kadir Altuntaş bunu beğendi.
  4. Kadir Altuntaş

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Ömer bey çok Teşekkür ederim.

Ben genelde Şehir içi veya dışı Tur düşünüyorum hani diyorumki acaba MTB alıp arkaya sele,öne sepet,Far,Stop,çamurluk gibi,alsam..(Bisikletin Orjinalini de bozmak istemiyorum.)Acaba bu Beni düz yol veya Rampa'da yorarmı,Performansımı düşürürmü?.

Bu Konuya neden deyinmek istedim?
    Bazen Forumlarda Arkadaşların Tur Fotoğraflarlarını görüyorum,Düz Yoldan bir bakmışsınızki Dağ Tepe..Onun için karar veremedim..

Birde Şehir Bisikletlerinin düz yolda Amörtisörlerinin Kilitli olanı avantaj sağlarmı.Teşekkürler...