tanışma

yavuz s

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım yeni katıldım siteye uğur mumcuda oturuyorum yaklaşık 1 ay önce bisiklet aldım kartal sahile inip orda takılıyorum fakat tek bisiklet sürmek sıkıcı oluyor arkadaşlık edebilecek birilerini arıyorum duruma göre uzun yolda yapabiliriz müsait oldukca ;)

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
aramıza hoş geldin yavuz. kartal civarında takılan arkadaşlar vardır yakında tanışırsınız .

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
Hoşgeldiniz yavuz bey. Bende atalardayım. Fırsat buldukça bende turluyorum. Bazende okula(topselvi) sahilden bisikletle gidip geliyorum. Kartal'dakilerin kaderinde biraz yalnız sürmek var galiba...[emoji1]
İnşallah haberleşelim imkanlar ölçüsünde beraber turlarız...

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavuz s

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
kaderimize rağzı olmayalım kaderimizi kendimiz çizelim :D sevgilime yazıomuş gibi hissettim bian :D olur ya cidden tek sürmek sıkıcı sahilde sarıo gene çok sıkıntı olmuyo fakat insan sürekli sahilden ziyade farklı yerler de görmek istio çok uzun zamanlı olmasada kısa zamanda ortam oldukça yapılır gene bi şeyler ;)

Tepki
5
Bisiklet
Cannondale
hoşgeldiniz Yavuz bey.. gezi organizasyon bölümündeki organizasyonlara katılırsanız çok güzel insanlarla tanışma fırsatınız olur. pazar günü şile turu yapacak olan grup çok iyi mesela ..tavsiye ederim.içlerinde Kartal dan gelenler var..

yavuz s

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Pazar gelmek isterdim ama nöbetten çıkmış olcam o saate yetişme şansım yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
kartal tuzla en iyisi valla kimse yok rahat rahat sür. caddebostan tarafı insan seli her dk fren..

• Beğen
Tepkiler: yavuz s

yavuz s

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Suat kardeş tamam iyi oluyo boş oluyor ama sıkıcı oluyor ben birazda şileye rivaya gitcek arkadaş arıyorum turlara katilmaya çalışcam bakalım

yavuz s

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Carraro
@Ömer ÇOLAK
ömer bey musaitseniz görüşelim bigün hatta musaitseniz bugün görüşebiliriz