Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tanışma ve merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında babasıveoğlu tarafından paylaşıldı.

1. babasıveoğlu

babasıveoğlu Yeni Üye

merhaba arkadaşlar,

15 yaşıma kadar almanya da yaşadım ve bisiklet kullandım.. ne yazıkki, özellikle istanbul'da ( bu arada artık 38 yaşındayım ve 11 yaşında oğlum var )
    bisiklete binmek hiç aklıma yatmazdı... ama artık oğlum büyüyor ben sigarayı bıraktım ve sanırım baba oğul bisklete binmemiz gerektiğini düşündüm... umarım bir çoğunuzla tanışır güzel şeyler paylaşırız..
    benim kron xc 4000 oğlumun da trek 3900 ü var....
    bu arada şimdilik caddebostan tuzla sahilinde takılıyoruz babasıveoğlu ekibi olarak :)
    selamlar

soneryen ve sadeceA bunu beğendi.
  2. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz sefa getirdiniz.
    Her çarşmaba Caddebostan Sahilde buluşarak dragosa kadar pedal çeviriyoruz.Sizide aramızda görmek ve tanışmak isteriz.

3. babasıveoğlu

babasıveoğlu Yeni Üye

ilginiz için çok teşekkür ederim... saat kaçta ve tam olarak nerede buluşuyorsunuz... ayrıca saat kaçta... çünkü iş güç ayrıca size ayak bağı
    olmamak lazım belki biraz daha antrenman yapıp öyle katılabilirim.. ama muhakkak katılırım... selamlar sevgiler tamer kılıç

4. sadeceA

sadeceA Aktif Üye

Seviye:
    Selam,aramıza hoşgeldiniz...
    Biz, caddebostan sahil grubu olarak 7 yıldan bugüne, çarşamba günleri caddebostan migros'un arkasında sahilde akşam 20.30 da toplanıyoruz ve ordan hepbirlikte hareketle dragosa gelmeden Avşar kafeye kadar bisiklete biniyoruz.Yaklaşık 1 saat kadar oturup çay ve yemek eşliğinde sohbet edip fotoğraflar çektikten sonra aynı yoldan geriye dönüyoruz.Burda amacımız Anadolu yakasındaki bisikletseverlerle birlikte olmak ,tanışmak ve sohbet etmek.gruba katılmak için antrenman yapmanıza gerek yok çünki yüksek tempolu bir sürüş yapmıyoruz ,sohbet ederek ve grup halinde yavaş gidiyoruz,oğlunuz ve siz tempomuza kolaylıkla pedal uydurabilirsiniz.:) sizi en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle...

5. babasıveoğlu

babasıveoğlu Yeni Üye

zannediyorum bayramdan sonraki iki haftadan sonra sizlere katılabilirim...
    maalesef işim gereği biraz fazla seyahat ediyorum ama yine de elimden geldiğince gelmek isterim... tabii ki oolumla :) bu hafta arefe yine de çıkacakmısınız ? yoksa mola mı vereceksiniz...
    selamlar sevgiler
    tamer kılıç

6. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Hoş geldiniz, Keyifli forumlar diliyorum.

7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hoşgeldiniz, çocuğunuzla beraber sağlıklık, sıhhahli, neşeli bol pedallı günler. Sizleri baba oğul tebrik etmek lazım. Çoğu kişinin isteyipte yapamadığı şeyler. :)

8. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Arefe günüde çıkacağız.Yani en azından ben orada olurum...