Tamir Standı

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Merhaba

Aslında Park Tool pcs 10 adlı ürünü almak istedim ama ürün 140 eurodan aşağıda bulamadım .Buna gümrük daha eklenmedi bile .Bu yüzden bugün bulduğum bir projeyi paylaşmak hemde bir parça hakkında bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.

(link) link te yer alan standın aynısını planlıyorum.Şimdi sorum şu parça listesinde görülen içinden boru geçen mengenenin Türkçe karşılığı nedir acaba ? ( İngilizcesi One 3/4″ Pony pipe clamp ) Görsel
olarak
http://www.justclamps.com/Graphics/676_pipe_clamp_300.jpg

Scudo
Tepki
26
İsim
Ali Şimsekoğlu
Merhaba birebir aynı mengeneden bulamayabilrsin. Alternatif olarak buna bi göz at istersen.

(link)

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
images (5).jpg
Memgene yerine du tip malzemelerin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Resimdekiler Destako ancak yerli alternatifleri mevcut, Ostim benzer sanayi bölgelerinde bulunabilir...

• Beğen
Tepkiler: murty

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
İstediğim parçayı malesef bulamadım (link) ürünü indirimle 40 euroya geldi .

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@murty
Test ve detayları inceleme gibi yaparsanız çok iyi olur. Biraz zayıf bir malzeme gibi duruyor sanki zor taşıyacak zor dengede duracak gibi

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
14.5 KG lık bisikletimi gayet dengede tuttu çok başarılı tavsiye ediyorum.Öyle sac gibi düşünmeyin sağlam materyal.

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
aynı standı yapmak için ben de çok aradım o işkence aletini ancak Türkiye' de üretilmiyor. Sadece Amerikada gördüm. Harbour Fright Tools'tan adamlarla yazıştım kaç defa baktım olmayacak ali expressten stand sipariş verdim ben de.