'' tam ring polinez -iznik ' e hazırlık aşaması -3--23 ekim''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@yilmaz kaynak

olsun yılmaz,,,,,,,,kış gelse ne olacak bana sorarsan yaz sıcaklarında sıvı kaybı fazla oluyor idi ,,,şimdi tek sorun aşırı yağışlar,,,,,,soğuk önemli değil yalnız ısının eksilerinin altına düşmesi sorun yaratabilir terli vücut soğuk ile birleşirse pek iyi sonuç vermeyebilir biliyorsun lay lom lom yapmadık kurtdoğmuşta,,,,

Scudo

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Hasan Bahri Toros
Benim satışa çıkardığım aksesuarlara mesaj geldi eğer satılırsa tamamlayacağım bende kışlık ekipmanları, sınava hazırlanıyorken tek sosyal aktivitem bu artık zaten medeniyetten uzaklaşıp pedallamak çok iyi geliyor hem kafaya hem vücuda o yüzden durmak yok

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kurtdoğmuşta emek verenler önceliklidir ,,,,

avrupa yaka,,,

1- adem dualı
2- adem sönmez
3- osman
4- burak
5- ekrem
6- emir
7- yılmaz,,,,
8- aykut

anadolu yaka

1-ozan,,,

anadolu yaka performanstanbul gezi grubu değildir konaklamalı grupta değildir,,,,işkembe turları yapmıyoruz...en uzun mesafeleri en kısa zamanda almak için hedef koyuyoruz bu hedef antremandır .....

antremanlara katılanlar ve çalışanlar

1- osman
2- burak
3 - yılmaz
4- adem sönmez
5- adem dualı
6 - aykut
7- ekrem
8- emir

avrupa yaka çalışmıştır,,,,anadolu yaka sınıfta kalmıştır sadece ben ve ozan çalıştık ...ayrıca bugsbunny -ogün dostumuz süratlidir ve zati antremanlıdır ,,,,,,,ve çağatay beyde ,,,,,

evet maskotumuz cem şentindir,,,

avrupa yakası sabittir.....

1- burak
2- osman
3- emir
4- yılmaz
5- adem dualı
6- ekrem
7- adem sönmez
8- aykut ,,,

onursal üyemiz korsan hasandır ......

evet avrupa yakadan genç katılımlar olabilir hedef kitlemiz anadolu yaka performanstanbul olarak 16-20 yaş arasıdır ,,16 yaş altı şimdilik hedefimiz değildir,,,,

anadolu yaka koç ozandır ....
maskotumuz cem şentindir,,,,

23 ekim ,,,garipçe performans ,,,,beşiktaştan ta garipçeye kadar pedal basacaklar ,,,

1- yılmaz
2- burak
3- osman,,,

evet emir alo,ekrem alo, adem dualı alo,adem sönmez , alo aykut alo,,,,

anadolu yaka

1- kudret
2- ozan ---- kursu olabilir,,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon4.gif
anadolu yaka performanstanbula katılımda bulunacaklarda yaş ortalaması 16-20 arasıdır ,,,,,hedef gençliktir,,,,

evet anadolu yaka performanstanbulun antreman anlayışı,,,,

önce hedef konur örnek iznik.....
ve bu hedefe ulaşmak için antreman yapılır ,,,anadolu yaka - bıçkıdere
gene anadolu yaka polinez,,,,

avrupa yakada garipçe ,çerez antreman olabilir ,,,,,,avrupa yakada pek etkili rampalar içerlerde yoktur sahil kilyos taraflarında vardır ......

antreman acımasız rampalarda olacaktır .....
bıçkıdere ve şile rampalarında,,,,

bütün kış anlayış bu olacaktır ,,,

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
23 Ekim, Garipçe olarak değişmiş Kudret abi. Tamamdır. Saat 9:00'da Barbaros'ta olurum bi aksilik olmazsa...

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Abi değiştirdim seleyi bugün, Bontrager SSR seleyi aldım Velespit'ten 55 TL ye. Benim eski seleyide o üzerindeki geltech ile birlikte verdim 30 dan. Sele gerçekten aşırı rahat beni biliyorsun ağır adamım ben kilo olarak + popo kısmıda biraz geniş ayıptır söylemesi.Ama inanılmaz rahat selesinden rahatsız olan Bontrager SSR sele alsın jelli selelere 1000 basar süngeri çok yumuşak ve arka kısmı geniş bir sele tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

zayıfladıkça sorun kalmayacak ...ağrı olayı uzun km lerde olur çünki kilo fazlan var ozan giden kilolar gitti sakın alma olanlarıda ver ve normale gel bi de uzun mesafeler daha çok kat edilecek ,vücudun uzun yolu yiyecek o zaman ağrının a sı kalmaz ...

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Kudret Abi

Muhtemelen bende o gun orada olacagim.Ancak aksamina bir isim var. Ama herhalde performans turu oldugundan gezinti turlari kadar uzun surmez.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

eren sende gel sarıyere kadar durmadan gideceğiz ....ordan sarıyer içinden çıkacağız koç üniversitesine, dönüşü aynı yerden döneceğiz ama maslaktan çıkacağız kontenjan 10 da kalacak en çok 12 nedeni maslaktan devam edeceğiz ora sakat kavşak çok sen istersen dönüşü sahilden al derim....yağmur olursa malesef cumartesiye gidecek program,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/6_int.jpg

Sunday 10/23/2011
Mainly cloudy
High Temperature: 21°C
RealFeel: 21°C

şimdilik hava iyi,,,,

garipçe performans,,

kafadan liste

1- kudret
2- burak
3- yılmaz
4- emir
5- osman
6 -ogün bugsbunny,,,

kontenjan 11-21 arası olacaktır ,,,,,

misafir konuklarımız

1- eren tublek,,,,

ekrem ,adem dualı ve adem sönmez ve aykut u bekliyorum ....as kadro budur .....
ozan kursuna ayar çek,,,,,,yani kurs var ise kursa git,,,,

saat 09.00 barboros toplanma 09.30 hareket .....
durmadan sarıyer ve içerden koç üniversitesine ordan durmadan garipçe kavşaktan garipçe ...ve bedava çaya ...mola dönüş aynı yerden dönerek koç üniversitesinden aşağı sarıyer içine ordan maslak a ordan yukarı zincirlikuyu ve beşiktaş .....kontenjan 11 kişi en çok 21 dir dönüşte maslak olacaktır misafirlerimiz gelebilir,,,
misafir konuklarımız 10 kişi olabilir yalnız dönüşü sahilden yaparlar ....

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

Tamam Abi

Maslak problem olmaz hatta daha iyi:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

eren 12 kişi dönüşte maslaktan çıkar bu sayı daha fazla olmaz ,,,,,,orda çok kavşak var ,,,,,,,20 kişi orda olmaz,,,,,,,,gelecek olan arkadaşlar artık sahilden gider,,,,,,tempo düşük olan misafir arkadaşlarımız olabilir 21 kişi yeterli olur daha fazla olmaz .......esas takım 11 kişiden oluşmakta bu arkadaşlar basacak durmayacak,,,,,,,

kafadan liste esas kadro,,,,,,11 performans bisiklet futbol takımı

1- kudret
2- burak
3- yılmaz
4- emir
5- osman
6 -ogün bugsbunny,,
7 - ekrem
8- adem dualı
9- adem sönmez
10- ozan
11- aykut,,,,,

misafir konuklarımız

1- eren tublek,,,,

durmadan sarıyer ve içerden koç üniversitesine ordan durmadan garipçe kavşaktan garipçe ...ve bedava çaya ...mola dönüş aynı yerden dönerek koç üniversitesinden aşağı sarıyer içine ordan maslak a ordan yukarı zincirlikuyu ve beşiktaş .....kontenjan 11 kişi en çok 21 dir dönüşte maslak olacaktır misafirlerimiz gelebilir,,,
misafir konuklarımız 10 kişi olabilir yalnız dönüşü sahilden yaparlar ....maslak dönüşü en çok kapasite 12 kişidir ,,,,,,,,

emre durel

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Sedona
orda olsamda bende gelebilsem :):) iyi turlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@evren gün

1- kudret
2- burak
3- yılmaz
4- emir
5- osman
6 -ogün bugsbunny,,
7 - ekrem
8- adem dualı
9- adem sönmez
10- ozan
11- aykut,,,,,

misafir konuklarımız

1- eren tublek,,,,
2- evren gün,,,

misafir konuklarımız 10 kişi olabilir yalnız dönüşü sahilden yaparlar ....maslak dönüşü en çok kapasite 12 kişidir bunun nedeni kavşak çok fazladır,,,,,,,,,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
osman ve adem sönmez 15 ekim bıçkıderede olmadıkları için listeden düşmüşlerdir nerde iznik listede kendi bilecekleri iştir ,iznik antreman değildir sözün bittiği yerdir hiç kimse için durulmayacak ve herkez orada tekdir ona göre ora imtihan yeri ...tavşanlı gidiş ve boyalıca dönüş ölüm rampaları 19 eğimler hazır olun ,antremana gelmeyenlerin işi orda biter,

BF Okuru

Üye
Tepki
2

1- kudret
2- burak
3- yılmaz
4- emir
5- osman
6 -ogün bugsbunny,,
7 - ekrem
8- adem dualı
9- adem sönmez
10- ozan
11- aykut,,,,,

misafir konuklarımız

1- eren tublek,,,,
2- evren gün,,,

misafir konuklarımız 10 kişi olabilir yalnız dönüşü sahilden yaparlar ....maslak dönüşü en çok kapasite 12 kişidir bunun nedeni kavşak çok fazladır,,,,,,,,,,,

evet topiğin başında yazmıştık gerçi iznik e hazırlık ama malesef hava muhalefeti dolayısı ile bu hafta 15 ekime ve 16 ekime düşünülen bıçkıdere gerçekleşemeyecek,,,,
160 km etab çalışması bizim için iyi olacaktı evet .....sağlık olsun bu nedenle 23 ekimdeki garipçe prosedürü aynıdır tempo yapılacak hız yapılacak herkez tek olacak misafir arkadaşlar bunları bilerek zati geliyorlar .....
evet performans genç kadro malesef hazırlanamadı iznik e, bu nedenle ayın 29 unda cengiz dostla çadır olayına takılacaklar sadece ben ve ogün ayın 29 unda durmadan etabı tamamlayacağız tavşanlı giriş ve boyalıca çıkış...bize durmak yok...............

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Beni de yaz abi. Bugün Kartal-Tuzla-GYTE-Gebze (Gebze istasyonuna giden yoldan ve oradan D100'e çıkarak)-Şekerpınar-İstanbul Deri Organize Sanayi-Aydınlı-İçmeler-Alt Kaynarca (D100 üzerinden)-Pendik-Yeşilbağlar Mahallesi-Topselvi-Karlıktepe Mahallesi-Esentepe Mahallesi yolunu izleyerek 4 saat 23 dakikası bisiklet üzerinde olmak üzere 6 saat 20 dakikada eve vardım ve 87.29 km yol yaptım.