Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taksim Meydanı Online canlı yayın.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Cömert tarafından paylaşıldı.

1. Cömert

Cömert Kıdemli Üye

Seviye:
    Halk tv internet üzerinden Taksim ve diğer bölgelerdeki gelişmeleri 5 gündür 24 saat kesintisiz yayınlıyor. Başka illerdeki gelişmelerede bağlanıyorlar. Arada bir reklam veya ticari ürün tanıtımı giriyor ancak Buralarda neler olup bittiğini görmek isteyenler için , kesilmeyen şu an için tek yayın merkezi.

İnternet üzerinden çok farklı fikirler dolaşıyor. Ortalıkta manipüle edilmiş çok resim video gibi görsel kaynak var. Bazı videolarda paylaşıma açıldıktan sonra siliniyor. Başka illerde bulunup , İstanbulda olanları göremeyenler, veya istanbulda bulunup ta gitmeye çekinenler , artık hangi partiyi tutarsanız tutun , hangi fikirlere sahip olursanız olun , görünleri bizzat canlı seyredip olanları böyle yorumlayın. Durum ne yazık ki çok vahim..

http://www.canlitelevizyonlar.net/halk-tv-izle.html

2. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Şu ana kadar hiç izlemediğim bir kanaldı, 2-3 gündür ya Halk Tv izliyorum ya Beşiktaş - Taksim civarındayım.
    Takdir ettim bu kanalı. Diğer kanalları ise zaten izlemiyordum, gelecekte de asla izlemem.

3. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  4. Bengg

Bengg Aktif Üye

Adı:
    Göktuğ Güntav
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Halk tv'ye sonsuz teşekkürler. Ulusal da yayın yaptı elbet. Bu iki kanala sonsuz minnettarım. Yandaş olmadıklarını, halkın medyası olduklarını, ceza alma pahasına kanıtladılar!