Takla Kazası!

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
@duygu_kocabay geçmiş olsun. Bu aralar kaza haberleri çoğalmaya başladı. Allah daha kötülerinden nasip etmesin.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun. Kask hayat kurtarır ve evet torba vs taşımak çok riskli. bagaj çantası gibi şeyler kullanmak lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@duygu_kocabay

Her zaman bunu bilir ve bunu söylerim !!!

Çok geçmiş olsun.

Biltekin

Aktif Üye
Tepki
166
İsim
Biltekin KARAKAŞ
Bisiklet
Salcano
@duygu_kocabay geçmiş olsun. Kask gerçekten çok önemli, ekipman çok önemli. Sizin yaşadığınız kazayı yıllar önde yaşamıştım. Çok kötü bir durum. En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

Tepki
21
Çok teşekkürler herkese, aslında sağlığımı büyük ölçüde topladım, ama bu bana iyi de bir ders oldu tabii. "Kaç kaza geçirdim bana daha da bir şey olmaz" diyordum ama olabiliyormuş :-/

skaymaz

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
SAADETTİN
Bisiklet
Cube
Geçenlerde bende bisikletimle işe giderken ışıklarda duran araçların yanından geçerken (tabi emniyet şeridinden) adamın birisi sağ kapısını açtı ve iniyordu ben hemen frene bastım ve yavaşladım Allahtan yavaş gidiyordum sonra göz göze geldik ve arkadaşım ne yapıyorsun sen dedim panikle tekrar arabaya bindi:) aslında dövecek gibi söylememiştim :)) Demek istediğim duran arabaların yanından daha dikkatli geçin insanlar gerçekten dalgın oluyor aman dikkat.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim_D

Kefter

Daimi Üye
Tepki
202
Bisiklet
Giant
çok geçmiş olsun... ben genelde şehir içinde heybe kullanıyorum daha rahat ve güvenli... Bence siz de lazım...

barbaros soylerkaya

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Barbaros Söylerkaya
Bisiklet
Trek
@canayaz0734
O da ayip etmiş scoot yol Bisikletine sogsn patates te olmaz ki be abi ;))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok geçmiş olsun. Bende gidona nadiren de olsa küçük poşet takarım. Tekerleğe değmesin diye..

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
Çok geçmiş olsun... Ucuz atlatmışsınız...Bu kazanın son olması dileğiyle :)