Takım Arıyorum?

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Berk Boran tarafından paylaşıldı.

1. Berk Boran

Berk Boran Kıdemli Üye

Seviye:
    İstanbul'da yaşıyorum. 13.04.1993 Doğumluyum. Açık öğretim öğrencisiyim yani tüm zamanımı bu işe ayırabilirim. 2010 Eylül'de bir city-bike aldım ve Şubat'a kadar havalar izin verdikçe ulaşımımı bu bisikletle sağladım. Ocak ayında bisikleti profesyonel spor olarak yapma fikri aklıma düştü. Para biriktirmeye başladım ve Şubat ortası gibi iyi denilebilecek bir MTB aldım. Mart başından beri haftada 5 gün 50 km. antreman yapıyorum. Henüz hiç yarışa katılmadım. Boyum 173, kilo 78 (Fazla olduğunu biliyorum, çalışmalarım sürüyor hedef 70). Yaz boyunca antrenör eşliğinde takım çalışmalarına katılabileceğim, ve hocamın uygun olduğumu düşündüğü vakit yarışlara katılacağım (Bu süreç hemen de olabilir, tamamen antrenörün inisiyatifine bırakılmış bir durumdur.) bir kulüp aramaktayım. Yani altyapıdan sporcu yetiştirmeyi düşünen bir kulüp arıyorum. İstanbul içi olması birinci tercihimdir. Ama İstanbul dışında olursa da kalacak yer temin edilirse seve seve gelirim. Özel mesaj atılırsa telefon verebilirim.

Daha önceki spor deneyimlerim:
    1- İlk okuldayken, Galatasaray'ın voleybol takımından antrenörler gelip bir kaç ufak oyunlar yapıp bir kaç kişiyi seçmişti. Bunların arasında bende vardım. Daha sonra 6 ay sürecek bir eleme-antreman sürecine girildi. Tam sayıyı hatırlamıyorum ama 20'şerli-30'arlı gruplarla toplamda 300-400 kadar kişi arasında son 40'a kalmıştım ama çocuktuk işte olmamıştı, bırakmak durumunda kalmıştım.
    2- Okul basketbol takımında 2 sene oynadım. (Bu pek de bir şey ifade etmiyor sanırım :) )

2. Berk Boran

Berk Boran Kıdemli Üye

Seviye:
    Cycleone bunu beğendi.
  3. Ali Emrah AYYILDIZ

Ali Emrah AYYILDIZ Aktif Üye

Seviye:
    İstanbul Atilla bisiklet,
    Bana ulaşırsanız yardımcı olurum.