Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takas Takaslık ürünler

Konu, 'Takas' kısmında Zorlu bas tarafından paylaşıldı.

1. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Selamlar. ekipman ihtiyacım nedeniyle ve de mtb mi sattığım için elimdeki kullanmadığım ürünlerden kurtulmak istiyorum, satılık veya takaslıktır.
    Takas için ihtiyacım olan ekipmanlar:
    -Yol bisikleti kaskı (Large beden, kalıbına göre XL veya medium da olabilir. Bendeki kask beden olarak tam olmasına rağmen dış kısmı fazla büyükmüş gibi geliyor bana, o yüzden daha ufak görünümlü kask arayışındayım.)
    -Yol bilgisayarı veya hız göstergesi
    -Güçlü bir bisiklet farı
    -Yazlık forma/tişört (orjinal, kaliteli birşeyler)
    -Gidon boğazı (100 mm den büyük olmalı, bendeki küçük geliyor bana. 120 veya 130 luk iyi olacaktır, kaliteli olmasını tercih ederim.)
    -kilitli pedal, yol ayakkabısı (normalde 43-43.5 giyiyorum, 44 civarı uyacaktır.), kaller.

ürünler:
    1- giro monza kask. Medium/Large 170 tl
    [​IMG][​IMG]

2- Btwin arka stop, 15 tl
    [​IMG][​IMG][​IMG]

3- Bisiklet kilidi anahtarlı, 8 tl

4- Kaliteli, windstopper özellikli ve dokunmatik telefona uygun eldiven, 30 tl
    Fener (bisiklet farı olarak kullanmak için sabitleme aparatı gerekli, ben normal fener olarak kullanıyordum bisiklet ışığı olarak değil.), dışı metal, sağlam bir yapısı var. 3 AAA pil ile çalışıyor. 20 tl
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

5- Btwin iç lastik 2 adet, hiç kullanılmamış. birinin fotosunu çekmek için paketten çıkarttım, diğeri hala pakediyle duruyor. 700x23. çifti 15 tl

6- Çanta vs sabitlemek için lastik, 10 tl

7-Rubena iç lastik (ben 2.0 ve 1.6 lık dış lastiklerle kullandım) - az kullanılmış, 10 tl

8- Bontrager RXL 100mm gidon boğazı. 190 tl (piyasasından emin değilim, yurtdışında sıfırı 90 dolar, türkiyede 120 dolar civarı olduğunu tahmin ettim, 2. el olarak da sıfırının yarı fiyatını yazdım. makul bir varsayım yaptığımı düşünüyorum, fiyat önerisi olanlar konu başlığı altında yazarsa herkes yorum yapabilir, beraber kararlaştırılır fiyat.)
    (ürünler arasında bir tek bunun fotoğrafı mevcut değil, temsili fotodur, ama herhangi bir sorunu yoktur, resimdeki model ile birebir aynıdır.)

Herkese iyi günler.