Takaslık/satılık - darty mağazasından garantili, faturalı, tertemiz acer projeksiyon

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ürün Hakkında:

Haziran 2012'de İzmir Darty Mağazasından 799 TL ödeyerek satın aldım.
Acer, 3 yıl cihaz ve bir yıl da lamba garantisi olan tek markadır.
Ayrıca 5 yıl da sensör (chip) garantisi vermektedir.
Benim cihazımın garantisi 2 yıl daha devam ediyor.
Faturası, garanti belgesi, kullanım kılavuz kitapçığı, CD'si, kabloları ile eksiksiz olarak kutusunda teslim edilecektir.

İzmir'deki sanat atölyemde derslerde kullanmak için satın aldım ancak katılım azlığı nedeni ile dersleri iptal edip atölyemi iki ay içinde kapatmak zorunda kaldım. Projeksiyon cihazım çok çok az kullanılmış, kullanılmadığı zamanlarda ambalajında, kutusunda muhafaza edilmiştir.
Ekonomik modda 6000 saat lamba ömrü sunan projeksiyonumun kullanımı henüz 200 saattedir.
Bilgi ve iletişim için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Lütfen Dikkat:
Bazı projeksiyon cihazlarında (Çin malı vb.), tıpkı fotoğraf makinelerinde olduğu gibi çözünürlük rakamlarıyla göz boyaması yapılmaktadır. Bu tip projeksiyon cihazlarında asıl olan kontrast ve ışık gücüdür. Çözünürlük rakamları ile ortaya çıkacak görüntü kalitesi çıplak gözle ayırt edilemeyecek kadar azdır.
(HD ve FullHD formatları bunun dışında tutuyorum. Zira onların fiyatları malum.)
Dolayısıyla bu cihazın sahip olduğu 2700 ansilümen ışık gücü ve 4000:1 kontrast oranı, fiyatı ile karşılaştırıldığında oldukça üst seviyededir.

Satış ve Takas Hakkında:

Nakit satış fiyatı: 550 TL
Eylül sonu tura çıkacağım. Kız arkadaşımın da bisiklete ihtiyacı var.
Takas için, değerindeki bay/bayan bisiklet tekliflerine açığım.

İletişim:
0 546 404 23 77
sertackasaplar@gmail.com

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Yusuf Z. Şipal