Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Tacx Satori Trainer

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında baha inan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. baha inan

baha inan Yeni Üye

Bir kaç ay önce aldım ama hic kullanamadım uzun süre daha kullanamayacağım gibi göründüğünden satıyorum. Evde yatacağına işgörsün.

Ürünün Ambalajı açılmamıştır o yüzden kutunu içeriğini gösterir foto ve açıklama "Delta Bisiklet"in sitesinden alınmıştır.

Foruma pek giremediğimden ilgilenenler özelime msg atarsa mailimden görebilirim.

Fiyat 450 tl dir

İyi forumlar

Satori, bir çok profesyonel takımların ısınma traineridir. Bu süper güçlü trainer bir çok yeniliklerle yaratıldı. Satori şasesi çok sağlam ve stabil satori şasesi sayesinde her güç ve kuvvet aktarımına rağmen yere iyi basar. Fren sistemi çok güçlü neodymium mıknatıs, extra büyük çelik volan ve elden vites kontrol mekanizmasından oluşur. Düşük devirde bu trainer çok fazla güç üretir. Yaklaşık 27 km/h ( 17 m/h ) 400 watt güç üretir. İşte bu yarışa başlamadan önce ihtiyacınız olan güçtür böylece vucudunuzun ısınmasını sağlar. Tacx böylelikle ısınmak için size en profesyonel antrenmanı sağlar. Satori ayrıca ön teker desteği ve ayakları ile de satılır.

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Baha bey ürünü kutu içinden çıkarıp bir resim çekip eklemeniz sizin ve alıcı açısından daha iyi olacaktır, en kısa zamanda ekleyiniz.

3. kerem tamer

kerem tamer Yeni Üye

Seviye:
    baha bey trainer duruyorsa telefon numaranizi ala bilirmiyim saygilarimla kerem tamer

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.