Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı TacX I-magic T1900 Simulator (Takaslı)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Hüseyin ŞAHİN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hüseyin ŞAHİN

Hüseyin ŞAHİN Forum Bağımlısı

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selam arkadaşlar..
    2 sene önce eşime evde binsin, antreman yapsın diye aldım ama maalesef 10 defadan fazla kullanılmadı..
    Ozellikleri burada tek tek yazmaya kalkışsam, inanın buralar yetmez :)
    Sabitçe bire bir antreman simulatoru diyebiliriz.. Arka lastiğe baskı uygulayan elektrik motoru çok ileri seviye manyetik frenli ve V.F.D li olduğundan, PC deki softa kullandığınız etabın eğimine göre arka lastiğe bire bir güç uyguluyor..
    İçinde yüzlerce hazır etap var.. Tour De France etabı bile var arkadaşlar.. TacX in kendi sitesine CD ile üye olup, kendi zamanlarınızı oraya kayıt edip, diğer kişiler ile kıyaslama yapabiliyorsunuz..
    Ayrıca, catalyst modunda, yeni program yaptığınızda kendi etabınızı kendiniz yapabiliyorsunuz.. Etabın, km km eğimini, km km uzunluğunu istediğiniz gibi kayıt edip, tekrar tekrar aybı etapda kendi rekorunuzu kırmaya çalışıyorsunuz..
    Multiplayer moduda var.. internet üstünden, arkadaşlarınız ile bağlantı kurup, aynı etapta bire bir yan yana yarışabiliyorsunuz..
    Daha bir çok özelliği var ama internetten incelerseniz daha mantıklı olur veya sorularınıza buradan cevap yazabilirim.. Sanırım eklediğim resimler ve videolar size bir fikir verebilir..
    Ürünün sıfırı Turkiye fiyatı 3000 TL seviyelerinde ve paket içeriğine kadans sensoru ve kalp ritmi algılayıcısı dahil değil.. Ben bunları ektra olarak aldım ve 1500 TL fiyata bunlar dahildir..
    ....................................................................................
    TAKAS OLARAK ALT SEVİYE TRAİNERLAR DÜŞÜNÜYORUM..
    ....................................................................................
    NOT : Çok rica ediyorum arkadaşlar; fiyata yok bilgisayar dahil mi yok efendim bisiklet dahil mi gibi saçma sorular sormayın lütfen..
    000.JPG 001.JPG
    002.JPG 003.JPG 004.JPG 005.JPG 006.JPG 007.JPG 008.JPG 009.JPG 010.JPG 011.JPG 012.JPG 013.JPG 014.JPG 015.JPG 016.JPG 017.JPG 018.JPG 019.JPG 020.JPG

2. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    022.JPG 023.JPG 024.JPG 025.JPG 026.JPG 027.JPG 028.JPG 029.JPG 030.JPG 031.JPG 032.JPG 033.JPG 034.JPG 035.JPG 036.JPG 037.JPG 038.JPG 039.JPG 040.JPG 021.JPG

3. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Soğuk bölgeler için günceldir :)

4. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Özel mesaj ile gelen, NEDEN SATIYORSUN.?. sorularına genel cevap olarak buraya yazıyorum :)
    1 - Bunu satıp veya takaslayıp, iki tane alt seviye trainer yapmayı düşünüyorum (hatun ve benim için ayrı ayrı)
    2 - Masaüstü bilgisayarım 2009 model alt seviye bir ürün ve trainer ın programı bilgisayarımı kastırıyor..
    Bu aralar bilgisayar yenilemeye niyetim yok :) Yeni jenerasyon bilgisayarlarda, yanına ek müzik veya film bile açılabiliyor ;)

5. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Soğuk bölgeler için günceldir :)

6. mehmet candar

mehmet candar Yeni Üye

Adı:
    MEHMETRİX
    Bisiklet:
    Salcano
    Hüseyin Bey Merhaba, uzun zamandan beridir hep hayalim böyle bir trainer'a sahip olmaktı. Fakat öyle bir zamanda karşıma çıktınız ki 2 ay önce yeniden bir bisiklet kurdum ve inanılmaz bir borca girdim bankalarla uğraşıp duruyorum evli olduğumdan dolayı eşimle de bu borçlar konusunda aramız biraz açık durumda. Ama çok sevdiğimden şu bisiklet sevdasını bırakamıyorum 36 yaşına girmeme rağmen. Şimdi öncelikli olarak almayı çok ama çok isterim, elimde şu an Elite marka Pro trainer var düz bir model koldan değiştirme ve gidona takılan dijital ekranı mevcut, neredeyse hiç kullanılmadı yepyeni evde duruyo. Sahibinden.com da Rock Shox Race Sid Pro maşa, Fsa Carbon sele borusu, Welder marka saat gibi şeyler satıyorum ve ayrıca evde kullanmadığım Sony HTP-2000 marka 5+1 sinema ses sistemi de mevcut ve en son olarak 2009 yılında alınmış HP Pavilion marka (gövdenin üst açma kapağı yandan hafif çatlak durumda) çalışır vaziyette Laptop diz üstü bilgisayarım da fazlalık. Bunlarla takas gibi bir yardımınız veya başka bir şekilde yardımcı olabilirseniz konuşalım, almayı çok ama çok isterim. İrtibata geçebilirsek sevinirim Benim Cep No: 0507 254 50 50 İstanbul(Sefaköy) Görüşmek üzere iyi günler.

7. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    4 Subat Carsamba ya kadar rezervedir..

8. Hüseyin ŞAHİN

Adı:
    Hüseyin ŞAHİN
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaş sözünde durdur :) istanbuldan gelip bizzat görerek ve deneyerek elden aldı..
    Konu kilitlenebilir.. Bisiklet foruma teşekkürler..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.