Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Swisspower Kupası

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Uğur Taşdemir tarafından paylaşıldı.

  1. Uğur Taşdemir

    Uğur Taşdemir Bisikletkolik

    Kayıt:
    8 Temmuz 2005
    Mesajlar:
    1.030
    Beğeniler:
    658
    Şehir:
    İstanbul
    Seviye:
    Bugün İswiçre'de her yıl geleneksel olarak yapılan Swisspower Kupası koşuluyor. Milli Takım sporcularından Mehmet Kurt, Halil Korkmaz, Semra Yetiş, Bilal Akgül, Senem Güler, Muammer Yıldız ve Kamil Alev de bu yarışta 2008 Olimpiyatları için ülke puanı almaya çalışacaklar. Dualarımızı esirgemeyelim ...

    [​IMG]
     
    Ozge Deniz bunu beğendi.
  2. BF Okuru

    BF Okuru Yeni Üye

    Kayıt:
    2 Şubat 2005
    Mesajlar:
    17
    Beğeniler:
    74
    Seviye:
    bu haber ıcın oncelıkle bızlere paylastıgın ıcın cok tsk ederım ugur abi...

    Umarım bızı gururlandıracak sonuclar elde ederler, yurekten sonsuz basarılar
     
  3. cruphasulie

    cruphasulie Forum Demirbaşı

    Kayıt:
    11 Haziran 2006
    Mesajlar:
    589
    Beğeniler:
    463
    Şehir:
    İstanbul
    Seviye:
    Bu haberi duymak bile insanı gururlandırıyor, başarıları en önemli dileğimiz...
    Keşke televizyondan da olsa izleme şansımız olsa, MTB yarışlarını yayınlayan
    bir kanal neden olmaz anlamıyorum, Halkın haberi bile olmuyor sonrada
    Türkiye'de bisiklet sporuna ilgi ve katılım az oluyor tabiki.
    Eurosport bir yere kadar yol yarışlarını ve büyük turları gösteriyor ama MTB
    yarışlarına hiç rastlayamadım şimdiye kadar.
     
  4. Nau04

    Nau04 Üye

    Kayıt:
    15 Eylül 2004
    Mesajlar:
    72
    Beğeniler:
    69
    Şehir:
    Bursa / Mudanya
    Seviye:
    rai nin bir sürü kanalı var. onlarda bir çok kez mtb yarışlarına rastladım. ama şu an evde olmadığımdan bakamıyorum maalesef.
    dualarımız sporcularımızla, inşallah puan almayı başarırlar...
     
  5. Ahmet ADALI

    Ahmet ADALI Yeni Üye

    Kayıt:
    19 Mayıs 2005
    Mesajlar:
    27
    Beğeniler:
    13
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
  6. Uğur Taşdemir

    Uğur Taşdemir Bisikletkolik

    Kayıt:
    8 Temmuz 2005
    Mesajlar:
    1.030
    Beğeniler:
    658
    Şehir:
    İstanbul
    Seviye:
    Halil'in tur süreleri çok iyi fakat 5. turda bişey olmuşa benziyor. Teknik problem olabilir. Aynı şekilde Mehmet Kurt'un da 5. turda 1 dakika kaybı var. Lastik vs. sorunu olabilir.
     
  7. H.Can DEMİREL

    H.Can DEMİREL Bisikletkolik

    Kayıt:
    25 Temmuz 2006
    Mesajlar:
    1.233
    Beğeniler:
    993
    Şehir:
    Muğla
    Seviye:
    Milli Takım sporcularımız ve kardeşlerimiz Mehmet Kurt, Halil Korkmaz, Semra Yetiş, Bilal Akgül, Senem Güler, Muammer Yıldız ve Kamil Alev'e başarılar dilerim.Umarım hepside ülke puanı açısından iyi dereceler yaparlar.
     
  8. Hakan Yazman

    Hakan Yazman Onursal Üye

    Kayıt:
    31 Ekim 2004
    Mesajlar:
    4.039
    Beğeniler:
    5.678
    Şehir:
    Alanya/İstanbul
    Seviye:
    Selam elit sonuçları şöyle;

    1 Absalon Julien 1980 Orbea 100 100
    2 Kessiakoff Fredrik 1980 Cannondale-Vredestein 80 80
    3 Vogel Florian 1982 Swisspower Mountainbike-Team 70 70
    4 Schurter Nino 1986 Swisspower Mountainbike-Team 65 65
    5 Lejarreta Errasti Inaki 1983 Orbea 62 62
    6 Beckingsale Oliver 1976 Giant Racing Team 60 60
    7 Ravanel Cédric 1978 Lapierre International 59 59
    8 Ruzafa Cueto Ruben 1984 Orbea 58 58
    9 Flückiger Lukas 1984 Athleticum MTB Team 57 57
    10 Riis-Andersen Peter 1980 ALB-GOLD Mountainbike 56 56
    11 Käss Jochen 1981 ALB-GOLD Mountainbike 55 55
    12 Fumic Manuel 1982 fumic.brothers.international 54 54
    13 Moos Alexandre 1972 BMC Racing 53 53
    14 Kurschat Wolfram 1975 Topeak Ergon 52 52
    15 Genze Hannes 1981 ALB-GOLD Mountainbike 51 51
    16 Gujan Martin 1982 Athleticum MTB Team 50 50
    17 Marx Torsten 1975 ALB-GOLD Mountainbike 49 49
    18 Pietersma Jelmer 1982 Beone-Chain Reaction 48 48
    19 Fumic Lado 1976 fumic.brothers.international 47 47
    20 Suter Daniel 1982 Giant-Swiss-Team 46 46
    21 Nielsen Klaus 1980 ALB-GOLD Mountainbike 45 45
    22 Graf Jürg 1983 Scott Allianz Suisse 44 44
    23 Frech Frederic 1976 Scott Allianz Suisse 43 43
    24 Lamastra Giuseppe 1984 Colnago Silmax 42 42
    25 Marx Till 1984 Swisspower Mountainbike-Team 41 41
    26 Bischof Christof 1978 Bikin' Cyprus 40 40
    27 Montoya Cantillo Paolo 1985 Macosta Lee Cougan 39 39
    28 Legastelois Vivien 1987 Lapierre International 38 38
    29 Planzer Ivan 1980 Giant-Swiss-Team 37 37
    30 Luginbühl Michel 1986 SRM Simplon Team 36 36
    31 Botero Salazar John Jairo 1978 Macosta Lee Cougan 35 35
    32 Föhn Urs 1972 GU Plus / Thomyk Team 34 34
    33 Wildhaber Marcel 1985 Tower Sports - VC Eschenbach 33 33
    34 Moser Andreas 1984 Kona Verbier Swiss Factory 32 32
    35 Giger Fabian 1987 Tower Sports - VC Eschenbach 31 31
    36 Jud Samuel 1985 Bergamont/Windrad 30 30
    37 Stoll Thomas 1982 Stöckli Craft 29 29
    38 Schalbetter Yvan 1981 Kona Verbier Swiss Factory 28 28
    39 Fruet Martino 1977 L'Arcobaleno Carraro 27 27
    40 Frischknecht Thomas 1970 Swisspower Mountainbike-Team 26 26
    41 Gisler Hanspeter 1982 Gisler-VisionGate 25 25
    42 Freiburghaus Sepp 1987 Thömus Racing Team 24 24
    43 Odink Robert 1984 Kona Verbier Swiss Factory 23 23
    44 Lehmann Frank 1983 Rothaus-Cube 22 22
    45 Kaufmann Lukas 1987 Thömus Racing Team 21 21
    46 Urbani Michel 1987 CBE Tecnoimpianti 20 20
    47 Ullmann Tobias 1979 HAI Racing Team 19 19
    48 Flückiger Mathias 1988 Athleticum MTB Team 18 18
    49 Gschnell Manuel 1986 Colnago 17 17
    50 Akgül Bilal 1982 Turkish National MTB Team 16 16
    51 Gutmann Heiko 1986 Rothaus-Cube 15 15
    52 Bruder Andreas 1978 Koba-Biketeam Graubünden 14 14
    53 Lang Marco 1980 Goldwurst-Power 13 13
    54 Dijkhuis Atze 1975 Bejan-Dolphin 12 12
    55 Kaufmann Markus 1981 Vaude-Dämpfle-Mathis 11 11
    56 Buchli Lukas 1979 Swiss Bixs Team 10 10
    57 Peterhans Lucien 1983 Velo Franz-Gary Fischer 9 9
    58 Niederberger Joel 1982 Corratec Team Schweiz 8 8
    59 Hollenstein Tobias 1982 Ramsauer - Aquapower Team 7 7
    60 Vinit Guillaume 1987 Scott6Valloire-Galibier 6 6
    61 Schmutz Pascal 1987 Corratec Team Schweiz 5 5
    62 Wüthrich Sämi 1982 Velobern Racing Team 4 4
    63 Krähemann Mathias 1983 Ramsauer - Aquapower Team 3 3
    64 Rohrbach Nicola 1986 Kona Verbier Swiss Factory 2 2
    65 Lovis Benoit 1983 VTT Club du Jura 1 1
    66 Martinet Gael 1986 Vallée du Trient 1 1
    67 Willi Christian 1986 Fischer-BMC 1 1
    68 Kopetschny David 1983 Corratec Team Schweiz 1 1
    69 Richardson Simon 1983 British Cycling 1 1
    70 Lehr Sebastian 1988 Hai Bike Racing Team 1 1
    71 Eichelberger Patric 1984 Thömus Racing Team 1 1
    72 Schädler Ueli 1986 Energie MTB Team 1 1
    73 Reichen Samuel 1982 Velo Franz-Gary Fischer 1 1
    74 Longa Mattia 1988 CBE Tecnoimpianti 1 1
    75 Stauffer Hansueli 1987 Bergamont Bike Shop 1 1
    76 Ketterer Pascal 1988 Rothaus Cube Juniorteam 1 1
    77 Schütz Stefan 1986 650 Team Mahu 1 1
    78 Tschümperlin Markus 1977 GU-Plus / thomyk 1 1
    79 Derungs Marcus 1981 Kona Verbier Swiss Factory 1 1
    80 Wechsler Josua 1986 Kona Verbier Swiss Factory 1 1
    81 Windler Nico 1985 Ullmann Yeti 1 1
    82 Bless Markus 1978 Tower Sports - VC Eschenbach 1 1
    83 Ackermann Florian 1985 Rothaus-Cube 1 1
    84 Tresch Patrick 1983 Gisler Bike+Hike 1 1
    85 Huber Urs 1985 Stöckli-Craft 1 1
    86 Juanes Braulio 1981 Stern-Rotwild 1 1
    87 Hutter Michael 1986 Pink Gili Swiss 1 1
    88 Alev Kamil 1985 Turkish National MTB Team 1 1
    89 Kurt Mehmet 1978 Turkish National MTB Team 1 1
    90 Yildiz Muammer 1981 Turkish National MTB Team 1 1
    91 Dähler Friedrich 1980 Goldwurst-Power 1 1
    92 Della Rocca Vincenzo 1979 Macosta Lee Cougan 1 1
    93 Bont Klemens 1977 Hafner/Gätzi/RMC Gossau 1 1
    94 Lüthi Nicolas 1987 Prof Flühmann Demenagement 0 0
    95 Peraud Jean Christophe 1977 Orbea 0 0
    96 Corti Umberto 1986 CBE Tecnoimpianti 0 0
    97 Froidevaux Sébastian 1981 Scott Allianz Suisse 0 0
    98 Bartholet Marcel 1983 Scott Allianz Suisse 0 0
    99 Biedermann Rudolf 1986 Scott Allianz Suisse 0 0
    100 Andenmatten Claudio 1983 Simplonfighters 0 0
    101 Boillat Joris 1983 Texner BMC 0 0
    102 von Gunten Bruno 1985 Swiss Bixs Team 0 0
    103 Grelier Benoit 1977 Scott/Pedale Bulloise 0 0
    104 Longo Tony 1984 Mapei Merida 0 0
    105 Korkmaz Halil 1984 Turkish National MTB Team 0 0
    106 Giraud Mickael 1985 Lapierre International 0 0
    107 Weber Balz 1981 BikePark.ch TUI 0 0
    108 Näf Ralph 1980 Multivan Merida Biking Team
    109 Peters Bas 1976 Merida Netherlands
    110 Kato Lameck 1983 Uganda MTB Team
    111 Kizito Abubakar Musisi 1983 Uganda MTB Team
    112 Mutumba Mirage 1985 Uganda MTB Team
    113 Batte Yusuf 1981 Uganda MTB Team
    114 Kugler Andreas 1979 Fischer-BMC
    115 Stämpfli Peter 1982 Velobern Racing Team
    116 Ammann Tobias 1984 Velobern Racing Team
    117 Perrin Jonas 1986 Velobern Racing Team
    118 Perrin Damian 1981 Velobern Racing Team
    119 Wyss Norbert 1984 Thömus Racing Team
    120 Thöni Frederick 1986 Scott RC Wolf Imst
    121 Heule Christian 1975
    121 Heule Christian 1975
    122 Manetsch Gion 1984 Athleticum MTB Team
    123 Fiechter Claudio 1983 Velo Franz-Gary Fischer
    124 Metzler Hannes 1977 Giant-Swiss-Team
    125 Bundi Silvio 1978 Giant-Swiss-Team
    126 Lieberherr Andreas 1983 Velo Franz-Gary Fischer
    127 Schütz Daniel 1986 Scott Allianz Suisse
    128 Milatz Moritz 1982 Multivan Merida Biking Team
    129 Swetloff Alexis 1982 MSC/Egobike
    130 Hermida José Antonio 1978 Multivan Merida Biking Team
    131 Fehr (A) Markus 1971 fehr-velos.ch
    132 Gilmozzi Sebastian 1986 Colnago
    133 Biedermann (E) Rudolf 1983 Scott Allianz Michelin
    134 Knecht Thomas 1979 Prof Autotechnique
    135 Fontana Marco Aurelio 1984 Hard Rock FRW
    137 Walker René 1974 bike-forum.ch
    138 Hutter René 1983 RV Altenrhein
    139 Lindgren Karl-Emi 1985 Gewiss-Bianchi

    Kaynak http://www.swisspowercup.ch/
     
  9. Hakan Yazman

    Hakan Yazman Onursal Üye

    Kayıt:
    31 Ekim 2004
    Mesajlar:
    4.039
    Beğeniler:
    5.678
    Şehir:
    Alanya/İstanbul
    Seviye:
    Bayanlar sonuçları

    1 Spitz Sabine 1971 Ghost International 100 100
    2 Kalentieva Irina 1974 Topeak-Ergon 80 80
    3 Enaux Sabrina 1978 Lapierre Internationale 70 70
    4 Lechner Eva 1985 Colnago 65 65
    5 Ravanel Cécile 1981 Lapierre International 62 62
    6 Bucher Renata 1977 Stöckli - Craft 60 60
    7 Schwing Katrin 1972 Trek / RSC Neustadt 59 59
    8 Henzi Petra 1969 Fischer-BMC 58 58
    9 Walter Sandra 1980 X.0-Felt Womens MTB Team 57 57
    10 Göhl Nina 1983 Multivan Merida Biking Team 56 56
    11 Leumann Katrin 1982 goldwurst-power.ch 55 55
    12 Staffler Evelyn 1984 Colnago 54 54
    13 Louis Daniela 1978 Stöckli-Craft 53 53
    14 Süss Esther 1974 Bikerich / Stonebite 52 52
    15 van Meurs Arielle 1974 Continental Scott Racing 51 51
    16 Koba Sarah 1984 Koba-biketeam.gr 50 50
    17 Röthlin Franziska 1979 X.0-Felt Womens MTB Team 49 49
    18 Schneitter Nathalie 1986 X.0-Felt Womens MTB Team 48 48
    19 Hundertmark Heike 1981 Topeak Ergon 47 47
    20 Heimberg Kathrin 1983 Velo Franz-Gary Fisher 46 46
    21 Schmid Bettina 1985 Fischer-BMC 45 45
    22 Dold Tatjana 1982 Fuji Bikes 44 44
    23 Klein Hanna 1987 FV 63 Oberlengenhardt 43 43
    24 Walker Nadia 1982 X.0-Felt Womens MTB Team 42 42
    25 Kuster Andrea 1973 Bixs Swiss Team 41 41
    26 Niederberger Fabienne 1984 X.0-Felt Womens MTB Team 40 40
    27 Kunz Nina 1982 Merida Deutschland 39 39
    28 Roschi Nadja 1988 Fischer-BMC 38 38
    29 Krasniak Julie 1987 Lapierre International 37 37
    30 Litscher Susanne 1985 Wheeler Swiss Team 36 36
    31 Droz Janine 1988 Thömus Racing Team 35 35
    32 Steiner Karin 1986 GU Plus/thomy k MTB Team 34 34
    33 Merklin Charline 1980 Maestro Team Wein 33 33
    34 Mölk Silvia 1981 Pietros Veloshop/Merida 32 32
    35 Morf Sonja 1979 Kona Verbier Swiss Factory 31 31
    36 Siegenthaler Emilie 1986 Scott Allianz Suisse 30 30
    37 Mathis Karin 1980 Giant Zweirad Pizol 29 29
    38 Gantenbein Corina 1986 Koba-Biketeam Graubünden 28 28
    39 Lechl Nicole 1988 HAI Bike Racing Team 27 27
    40 Hüni Alexa 1983 Vaude Dämpfel Mathis 26 26
    41 Sommer Sandra 1973 Campione Celeste 25 25
    42 Yetis Semra 1987 Turkish National MTB Team 24 24
    43 Glaus Gabriela 1986 VC Kerzers 23 23
    44 Guler Senem 1984 Turkish National MTB Team 22 22
    45 Schmutz Joelle 1988 21 21
    46 Stünzi Daniela 1988 X.0-Felt Womens MTB Team 20 20
    47 Kiser Andrea 1988 Thömus Racing Team 19 19
    48 Mosset Gabrielle 1985 Free Team Velo Passion CFMV 18 18
    49 Marti Irène 1982 Thömus Racing Team 17 17
    50 Rusca Maroussia 1974 Scott Allianz Suisse 0 0
    51 Borgia Elisabetta 1987 Hard Rock FRW 0 0
    52 Chengyuan Ren 1986 Chinese Cycling Association
    53 Wang Jingjing 1981 Chinese Cycling Association
    54 Liu Ying 1985
    55 Wilhelm Andrea 1988 VC Hittnau / Tröhler
    56 Turpijn Laura 1978 Merida Netherlands
    57 Hurikova Tereza 1987 Ceska Sporitelna MTB
    58 Hunt Amy 1986 Great Britain National Team
    59 Dahle Gunn Rita 1973 Multivan Merida Biking Team
    60 Werner Ursina 1983 Velo Franz-Gary Fischer
    61 Van Rooy-Vink Elsbeth 1973 Be One Chain Reaction
    62 Ernst Monika 1979 RC Gränichen
    63 Wismer Caroline 1981 The Fighters/Sportplausch Wide
     
  10. İsmail Ağıllı

    İsmail Ağıllı Onursal Üye

    Kayıt:
    5 Ağustos 2006
    Mesajlar:
    1.707
    Beğeniler:
    930
    Şehir:
    Ürgüp, Kapadokya
    Seviye:
    hakan abi sonuçlar için teşekkürler Türk sporcular arasında en iyi sonuçu bilal Akgül almış tebrikler
     
  11. Uğur Taşdemir

    Uğur Taşdemir Bisikletkolik

    Kayıt:
    8 Temmuz 2005
    Mesajlar:
    1.030
    Beğeniler:
    658
    Şehir:
    İstanbul
    Seviye:
    Hakan, LİNKTE Kamil 72, Muammer 87, Mehmet 91. sıralarda. Sendeki sıralamayı nerden aldın?
     
  12. Hakan Yazman

    Hakan Yazman Onursal Üye

    Kayıt:
    31 Ekim 2004
    Mesajlar:
    4.039
    Beğeniler:
    5.678
    Şehir:
    Alanya/İstanbul
    Seviye:
    Uğurcuğum kendi sitesinden aldım: http://www.swisspowercup.ch/
    Bir sorun mu var belki Almanca olduğu için yanlışlık yapmış olabilirim ?
     
  13. Ozge Deniz

    Ozge Deniz Bisikletkolik

    Kayıt:
    11 Kasım 2006
    Mesajlar:
    1.002
    Beğeniler:
    342
    Şehir:
    Izmir
    Seviye:
    paylaşım için teşekkürler...
     
    Uğur Taşdemir bunu beğendi.
  14. nuriaktürk

    nuriaktürk Onursal Üye

    Kayıt:
    8 Şubat 2005
    Mesajlar:
    2.525
    Beğeniler:
    1.474
    Şehir:
    cappadocia ürgüp
    Seviye:
    teşekkürler paylaşım için.
     
  15. Ali Ç.

    Ali Ç. Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    25 Ağustos 2012
    Mesajlar:
    695
    Beğeniler:
    164
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
    Yarışlar hala düzenleniyor mu?