Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Susurluk Gezisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında İsa Yavaş tarafından paylaşıldı.

1. İsa Yavaş

İsa Yavaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ne zamandır hissettiğim bisiklet binme arzusuna artık dayanamıyorrdum.Ve bu yüzden bisiklet gezisine çıkmaya karar verdim.Sırt çantamı hazırladım. Ne yazık ki kendi bisikletim yakın bir süre önce çalınmıştı :( ,bu yüzden dedemin bisikletine atlayıp yola revan oldum.

Navigasyon aletine sahip olmadığım için tabletime bir navigasyon programı indirmiş ve bisikletin önüne bağlamıştim.Bu aletle yaptım yolculuğumu :) .

Yolda giderken.

Biraz gittikten sonra dedemin eski bisikleti ve ben yorulduk ve bir çeşme kıyısında mola verdik.

Biraz daha gittikten sonra Susurluğa 9 km kala büyük alışveriş merkezlerine vardım.

Bu da ben :)

Dükkanları gezmek için orada durdum.Bisikleti bir yere bağladım.Ve bir güzel oraları gezdim.

Karnım iyice acıkmıştı.Bir yere oturup sucuklu tost ve meşhur susurluk ayranından içtim.

Artık dönüyorum.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd...._=1421600914_d249bec7dd953237cdba2b153ac48049

Dönüşte çok susadım hatta su bulamadığım için bir dinlenme tesisinde arabaları yıkamak için kullanılan hortumlardan su içmek zorunda kaldım. :D .

Neyse sağ sağlim eve ulaştım.Benden bu kadar umarım beğenmişsinizdir. :)

Gidilen toplam mesafe: 52 km
    Ortalama hız (km/s):10
    Süre: 5 saat 40 dakika
    En yüksek hız: 35

2. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tebrik ederim. Ben değil senin yaşında daha bu yaşta adam akıllı bir tura çıkamadım. Bir dahaki "bu da ben" fotoğrafını kasklı görmek dileğiyle.

Efe Taner ve İsa Yavaş bunu beğendi.
  3. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletinin çalınmasına üzüldüm. Bir ilçe de bile bu tarz hırsızlık olması çok kötü.

Tableti boşuna ağırlık yapmışsın, düz yolda ne gerek var navigasyona?
    O alışveriş merkezine ben de uğramıştım İzmir-İstanbul arası giderken ve hala anlamıyorum hangi mantıkla kurulduğunu. Nasıl geçinirler, nasıl batmıyorlar hayret.
    Ayran da ayran hani...nefis.

Arda_7 ve İsa Yavaş bunu beğendi.
  4. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Alışveriş merkezini merak ettim :)

5. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Vallahi helal olsun derim gençadam kaskını unutma lütfen diğer sefere ve kesinlikle nereye gideceksen aileni ve arkadaşlarını rotan hakkında bilgilendir.

6. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    Tebrikler.

7. emrah sökmenberk

emrah sökmenberk Kıdemli Üye

Adı:
    emrah
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Valla tebrikler

8. Cömert

Cömert Kıdemli Üye

Seviye:

Bu mekan Ulusoy tesisleri diye anılır. Türkiyede bu kadar ünlü markayı yanyana görebilceğiniz başkada bir mekan yoktur. Ayrıca ünlü her markanın outlet mağazasından bir tane bulunur. Oldukça büyük bir yer. dikine değil enine bir gökdelen gibi düşünün. Dolaşırken yorulursunuz.

Bu tesis kurulmadan önce yollara geçen araç sayısını sayacak teller ve makineler kuruldu. Günlük geçen araç sayısı ( yanlış hatırlamıyorsam ) iki yönede , o zamanki ölçümlerde 100.000 gibi bir rakam çıkınca ve Susurluk meydanında Yörsan süt fabrikası , kendi konaklama tesislerini kurup , sermayesini kullanarak , diğer tarihi ayran satıcılarını kurutunca , bu mekan hem konaklamak için hemde alel acele tatile çıkıpta eksiklerini tamamlamak isteyenler için değişik bir alternatif mekan oldu.

Hatta Balıkesir merkezinde bile bulunmayan markaları buradan hemde outlet fiyatına satın almak mümkün.
    Elbette burasının ne olduğunu merak edip , öylesine girenlerinde sayısı az değil.