Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Surly Cross-Check boy seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ceyhun Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Aslan

Ceyhun Aslan Yeni Üye

2. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Verdiğiniz linkde 54 kadronun geometrisinde standover height ölçümü 79.3 cm . Sizin iç bacak ölçünüz 80 cm. Ayakta durduğunuzda bisiklet üst boru çok yakın kalıyor. Boyunuzu dikkate aldığımızda da 54 daha uygun görünüyor.
    52 kadronun Üst boru uzunluğuna bakılırsa 54 cm. Hepsi birlikte değerlendirildiğinde bence 52 kadro tercih edilebilir. yani size küçük gelmez diye düşünüyorum. Başkalarının da fikirlerini almakta fayda var . Çok iddialı yazmadım.

3. Ceyhun Aslan

Ceyhun Aslan Yeni Üye

Anladım, teşekkürler. Bana da 52 cm. daha doğru gibi geliyor, ama hala kararsızım.

4. Veliuyar

Veliuyar Kıdemli Üye

Adı:
    Veli Uyar
    Seviye:
    Merhaba ben 5 ay önce bir Surly Cross check kurmuştum. Benim iç bacak boyum 74 cm. Katsayı(0,67) ile çarpınca 49,58 çıkıyor. Ben de 50 kadroyu tercih ettim. Kullandığım lastik 35mm. Ve boyundan çok memnunum. Bence sizinkinin de 54 olmasında bence hiç sakınca yok. 52 seçmenizin de negatif yönü olmayacak. Ancak 54 seçerseniz üst boru, ayakta durduğunuzda biraz yakın olacak , benimki üyle çünkü!! Şimdiden hayırlı olsun, çok iyi seçim!!!

5. Ceyhun Aslan

Ceyhun Aslan Yeni Üye

Merhaba, gunluk ulasimimi bisikletle sagladigim icin 27-30 km yol yapiyorum. Dik yokuslar cikiyorum kadronun 54. cm olması yokuşlarda olumsuz etkilemesinden korkuyorum. İlgin için sağol.