Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suriye

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Adnan63 tarafından paylaşıldı.

1. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Muğla Bisiklet Derneği başkanı sevgili üstad Bülent Savran 10 kişilik tur ekibiyle 17 Nisan'da Antakya'da Suriye'ye doğru yola çıktılar. Tur 10 gün sürecek. İzlenimlerini www.muglabisiklet.com'dan okuyabilirsiniz.

2. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    Şimdiden kolay gelsin m.b.d. başkanımıza ve ekip üyelerine;yolunuz açık olsun pedalınıza kuvvet!

3. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Adnan Abi merhaba

Bülent Abiler yola çıkmış ne güzel keşke katılabilseydim. Anladığım kadarıyla sende yoksun grupta yolları açık olsun umarım bolca resim çekerler.

4. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Kayhan merhaba dostum,
    Ben malesef grupta yoktum. Sağ salim döndü grubumuz. Anlatacakları çok şey var. En kısa zamanda www.muglabisiklet.com da yayınlayacağız. Ayrıca Bülent Hoca'nın önceki turlarını da sitemizde okuyabilirsiniz.
    sağlıcakla...

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Adnan63

Adnan63 Aktif Üye

Seviye:
    Düzeltme: sitemizin adresi www.muglabisiklet.org olacak. Ayrıca mesayınıza gecikmeli cevap verdiğim için affınıza sığınıyorum. Foruma sık sık giremiyorum. Eğer zaman ayırabilirim derseniz yahoo/groups/bisikletmugla miling list'e üye olursanız daha kolay iletişim sağlayabiliriz. Malum orada mesajlar doğrudan email adresine geldiği için iletişim daha sağlıklı oluyor.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  6. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    muğla bisiklet derneğini kutlarım
    çalışmalarında başarılar dilerim koca türkiyede topu topu dört adet bisiklet derneğinin olması üzücü bir tablo elbet onbinleri bulacaktır dernek sayısı
    :in: