Suriye

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Muğla Bisiklet Derneği başkanı sevgili üstad Bülent Savran 10 kişilik tur ekibiyle 17 Nisan'da Antakya'da Suriye'ye doğru yola çıktılar. Tur 10 gün sürecek. İzlenimlerini www.muglabisiklet.com'dan okuyabilirsiniz.

Scudo

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@purplesky

Şimdiden kolay gelsin m.b.d. başkanımıza ve ekip üyelerine;yolunuz açık olsun pedalınıza kuvvet!

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
Adnan Abi merhaba

Bülent Abiler yola çıkmış ne güzel keşke katılabilseydim. Anladığım kadarıyla sende yoksun grupta yolları açık olsun umarım bolca resim çekerler.

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
@kayhan1907

Kayhan merhaba dostum,
Ben malesef grupta yoktum. Sağ salim döndü grubumuz. Anlatacakları çok şey var. En kısa zamanda (link) da yayınlayacağız. Ayrıca Bülent Hoca'nın önceki turlarını da sitemizde okuyabilirsiniz.
sağlıcakla...

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Düzeltme: sitemizin adresi (link) olacak. Ayrıca mesayınıza gecikmeli cevap verdiğim için affınıza sığınıyorum. Foruma sık sık giremiyorum. Eğer zaman ayırabilirim derseniz yahoo/groups/bisikletmugla miling list'e üye olursanız daha kolay iletişim sağlayabiliriz. Malum orada mesajlar doğrudan email adresine geldiği için iletişim daha sağlıklı oluyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
muğla bisiklet derneğini kutlarım
çalışmalarında başarılar dilerim koca türkiyede topu topu dört adet bisiklet derneğinin olması üzücü bir tablo elbet onbinleri bulacaktır dernek sayısı