Süper tiagra kollar!!!

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

arkadaşlar birkaç ay önce aldığım tiagra kollarımı daha üst bir seviyeye geçiyor olduğumdan satıyorum. kollar kusursuz çalışmaktadır. sadece tutmaktan dolayı boya aşınması vardır. onun dışında (ki bu dediğim bile sıfır alıp 3 gün kullansanız olur) en ufak bir sorunu sıkıntısı olduğunu düşünmeyin. en iyi şekilde baktım.
fiyat: 140 ytl'dir. sıfır fiyatının yarısına veriyorum ve sıfır diyebilirim. toplam kullanılma süresi 2 ay 500km civarıdır.
son olarak resimlerde pis çıktığını sonra fark ettim alan arkadaşa silip göndericem:D

Scudo

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
üstat kollar 9 lu uyumludur. yol bisikleti kullanan arkadaşlar bilirler, aynakolunuz ikiliysede üçlüysede kullanabilirsiniz.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Tigranın hangi modeli, ST-4400'müi ST-4500'mü. 3'lü sisteme uygun olduğundan eminmisiniz?

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
4400 veya 4500 olduğuna dair üzerinde bir yazı bulamadım. sadece flightdeck yazıyor alırken somuştum 3 lüyle çalışırmı benim aynakolum 3 lü dedim onlarda çalışır dediler ama sonra ben 2 li aynakolla çalıştırdım onla kullandım. yani her ikisiylede kullanmanız lazım sadece ona göre ayarlanacak...