Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Super-cycle klasik şehir bisikleti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Çağrı Akoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çağrı Akoğlu

Çağrı Akoğlu Üye

Seviye:
    Merhaba 4-5 ay önce edindiğim bisikletimi tur bisikleti almak için satmaya karar verdim. Bisiklet hakkında çok bir şey bulamadığım Super-cycle marka olup Kanada üretimidir. 80lerden kalma bir bisiklettir ve gene aynı dönemdeki Raleigh'lere baya bir benzerlik göstermektedir. Üzerindeki Jantlar eski bir Fransız yarış bisikletinden çıkma olup kendilerini bulana kadar beni baya bir uğraştırmıştır. Fren sistemi ve çamurluklar ve sele orjinalidir.Üzerindeki ayna kol 52/42'lik yarış ayna koludur fakat orta artırıcı kullanmadığım için sürekli küçük dişlidedir arkada ise 6'lı vites dişlisi bulunmaktadır. Tekerlek göbekleri ve orta göbek , jantlar takılırken yeniden bilye dizilmiş ve bakımları yapılmıştır. Kadroda herhangi bir ezik vuruk veya kırık yoktur.

Çok derin olmayan pas sökücüyle giderilebilecek izler mevcuttur.Onun dışında fren ve vites ayarlarının yapılması dışında başka bir uğraş çıkarmayacak durumdadır

Tekerlek boyu 27x1 1/4 olup 28" olanlardan daha büyüktür. Kadro boyu 59 cm'dir.

Teslim: Eskişehir'de elden veya istenilen şehre kargoyla olabilir.

Fiyatı:Bana maliyeti olan 300 TL'dir.

İletişim: Ö.M veya 0541 286 44 47

2. Çağrı Akoğlu

Çağrı Akoğlu Üye

Seviye:
    Fiyatı 200 TL olarak değişmiştir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.