super bow trial nasıl sizce?

Arınç Tulgar

Aktif Üye
Tepki
68
Arkadaşlar bisikleti yeni aldım, kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Donanım olarak da tasarım ve sağlamlık olarak da harika bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Arınç Tulgar

Arınç Tulgar

Aktif Üye
Tepki
68
Merhaba Ulaş, bisikleti Delta Bisiklet'ten aldım zaten. Hemen söyleyeyim, hizmet kalitesi 10 numara. Hem destek oluyorlar hem de hızlılar. Bu akşam birazcık kullandım. Birazcık olmasının sebebi, bisikletçi direksiyonun vidasını tam sıkmamış, direksiyon kafasına göre dönüyor, sabit değil. Zor da olsa çok az bindim. 3. düşme tehlikemden sonra da yarına bıraktım. Bugün işten de geç çıktığım için bisikletçiye kanter içinde yetişmiştim zaten. Neyse daha vitesleri bile doğrudüzgün anlayamadım ama üstünde durmak bile yetti, sanırım birbirimizi çok seveceğiz:)

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sanırım size kutuda geldi :) Kutuya biz özellikle boyunu gevsek bırakıyoruz.. Sanırım hallettin.. Hayırlı uğurlu olsun..

• Beğen

Arınç Tulgar

Aktif Üye
Tepki
68
Bisikleti, ağırlıklı olarak iki gündür deniz kenarında kullanıyorum. Önceden Bianchi Thomisus ve Salcano Insomnia kullandığım için sanırım, bana bayağa hafif geldi. Öyle ki rüzgarda uçacak sanki, ve bisikleti iki gündür, beşinci kattaki evimize asansörsüz çok rahat bir şekilde çıkarabiliyorum. Vites geçişleri de gayet keyifli. Birkaç donanım gelecek bugün, yarın, onlarla daha güzel olacak umarım. Herkese bol pedallı günler.

• Beğen

Arınç Tulgar

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklete bayağa alıştım arkadaşlar, kullandıktan sonra yorumları bekliyordunuz, özetle geçeyim. Yokuşlardaki performansı süper, ben kondisyon eksikliği yüzünden nefes alırken zorlanıyorum; ama bunun bisikletin değil benim kusurum olduğunu anlıyorum. İvmelenmesi çok iyi çünkü. Bu ivme beni de gaza getiriyor ve asılıyorum pedallara. Çok vites küçültmeden bayağa sağlam yokuşlar çıktım. Ki oturduğum evde dik bir yokuşun ardında. Kadro hafif, vites geçişleri muhteşem, Oturma pozisyonu, bisiklete olan hakimiyet tam istediğim gibi. İnsanı pek yormayan harika bir bisiklet, gerçekten yormuyor, limitleri çok zorlamadıkça. Eğer maddi imkanınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Her kuruşunu hak ediyor. Fotoları merak edenler, bisikletlerimizin fotoları kısmındaki, sonunda hayalime kavuştum başlığı altından bakabilirler. Hepinize iyi pedallar, kazasız sürüşler, yolunuz açık olsun.

• Beğen

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
avatarınızdaki fotoğraftaki sele yüksekliği ile kullaniyorsaniz, biraz alçak gibime geldi.

gerçi fotoğraf küçük yanlis gormus olabilrim. sele boyunuzun ayarini bir kontrol edin, performansi en çok etkileyen, diz ağrilarina sebebiyet verebilecek kritik bir noktadir.

onun haricinde super bow kadrolarini çok seviyorum ben de corratec'in, iyi günlerde mutlu mesut kullanin.

• Beğen