Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı süper akıcı süperuygun altı vida jant seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ipek yetginer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ipek yetginer

ipek yetginer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba :

elimde fazlalık olan jantımı satıyorum. süper akıcılar ağırlıklarıda oldukça iyi çok dayanıklı genel olarak bakıldığında

-chosenin en üst seviye rulmanlı, 6 tırnak göbekleri muvcut(o güzel çıtır çıtır sesler 6 ve 4tırnaklı freehublardan gelir) göbekler 6 vidalı rotor bağlantılarına sahiptir kırmızı renkleriyle çok hoş görünmektedir.

-çemberlere gelirsek rigidanın dayanıklı çemberlerindendir ön db modeli aka daha sağlam olan rmx 4519 dur. hafif malzemelerdr

- tel ve tel başları dt swisstir ama hatırlamıyorum hangi model olduğunu

teker setinin toplam ağırlığı Qr larla birlikte toplam 2000 gr ve ön 980 gr arka 1020 gr dır

ön tekerin bir mukemmle özelliğide adaptörlerini çıkarıp 15 mm liksokmalı bil ile kullanabilmenizidir resmili olarak göstereceğim akortları yeni yapıldı milimetrik kaymak yok arkadada öndede...

fiyat olarak 500 tl istiyorum xt m 785 fren setiyle takas olur pazarlık payı vardır pyat performans olarak çok şaşırtıcıdır ve paranızın karşılığını kat ve kat alırsınız..

extra bir şeyler sorucaksanız telefon numaram 0535 595 35 91 ve günün her saati bana ulaşabilirsiniz sorularınızıözel mesaj olarak atarsak sevinirim Qr larda yanında hediye edilecektir...herkese iyi çalışmalar:in:

fotoraflara gelelim:) :
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    bu haliyle 15mm lik sokma mil ile kullanılabilir...
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    buda 9mm lik normal kullanım içn adapröt ben böyle kullanıyodum ve göbeklerin orginal kitindendir
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. ipek yetginer

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    jantlar tek tek satılmayacaktır xt ve muadli fren setleryle takas olur nakit olarakta son fiyat olarak 450 tl istiyorum sorunsuz mükemmel bir jant seti kaçırmayın hızlı irtbat için 0535 595 35 91

3. ipek yetginer

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar az önce b karar aldım1 nsana kadar satılmassa teker seti satıştaan çeklicektr

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.