Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suntour XCT vs Zoom ch520 AMS

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Taylan tarafından paylaşıldı.

1. Taylan

Taylan Yeni Üye

Seviye:
    2 bisiklet arasında kaldım, arasında 200 lira var. Aralarındaki kayda değer tek fark birinde suntour xct diğerinde zoom ch 520 var. Xct suntourun en alt maşalarından biri zoom ch 520 ise zoom içinde xctye göre daha üst segment olan bir maşa. Aralarındaki performans farkı nasıl olur. Farkeder diyorsanız suntour xctli bisikletim olacak ama 2 ay daha hint fakiri gibi yaşamaya devam edeceğim. Yok zaten suntourda alt seviye diyorsanız zoom ch 520 li olanı alacağım. Çok tereddütteyim fazla kalite farkı oldugunu sanmıyorum ama zoom maşanın 100mm olup 10mm görevinde çalıştığına dair tonla yazı var.

2. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    2 farklı bisiklet üzerinde aynı XCT model amortisörü yaklaşık 5 senedir kullandım ve hala da kullanmaktayım. Bakımlarını-dış bacağı sök, keçelerin içini ve iç bacağı temizle, yeniden gresleyip montajını yap- düzenli olarak yaparsanız benim gibi uzun süre sıkıntısız kullanabileceğiniz kanısındayım. Ariyeten aktif olarak son 2 sene içerisinde arazide kullanmama rağmen hala keçelerden boşluk yapmadı.
    Benim önerim uzun süredir üretimine devam eden bir modeli tercih etmen olur.[​IMG][/url][/IMG]

calhanre ve hlksnrr bunu beğendi.