Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suntour xcm v3 mü Rst gila mı?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Barış Şen tarafından paylaşıldı.

1. Barış Şen

Barış Şen ilk aklını ve vücudunu geliştir.Bisikletini değil

Adı:
    Barış Şen
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar suntour xcm v3 kullanıyorum kilitleme mekanizması sıkıntılı çalışmıyor 3200 gram civarında arkadaşımda rst gila var sanırsam 2400 gram civarında kilitlemesi yok disk ve v uyumlu iki maşada.. sorum şu rst gilayı alayım mı ? uygun fiyata verecek sağolsun rst beyaz ve mavi renk

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Xcm v3 maşalar çok ağır hantal oluyor.Kilitli maşa da olsa dediğiniz sorunları bende yaşadım.Maşadan tak tak seslerinden bıkmıştım.Kullandığım için tavsiye etmiyorum. Rst gilanın sertlik ayarının olması gerekiyor.Sertlik ayarının olması yokuşta fazla efor kaybını önleyebilir.Sertlik ayarı olan maşa çok kötü sayılmaz. http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/amortisor/rst-gila-beyaz-2012.html rst gila bana daha uygun geldi diyebilirim. Bisikleti agresif kullanmıyorsan mtb ler için hafif düz maşa da takabilirsin.Kron spx modellerinde kullanılan düz maşayı, mosso marka düz maşaları beğeniyorum.

3. Barış Şen

Barış Şen ilk aklını ve vücudunu geliştir.Bisikletini değil

Adı:
    Barış Şen
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    mosso rigid maşaları çok beğeniyorum performansı sevdiğim için meraklıyım ama Trabzon'da yaşıyorum ve arazi sürüşlerimde oluyor o yüzden rstyi alsam iyi olacak ama yaza doğru düz maşa ve slick lastik ve hafifletmeye gideceğim Ankara'da sıkıntı olmaz çünkü fikriniz bebnim için çok değerliydi çok teşekkür ederim