Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suntour axon maŞa

Konu, 'Süspansiyon' kısmında sadık1964 tarafından paylaşıldı.

1. sadık1964

sadık1964 Kıdemli Üye

Seviye:
    Maşa direksiyondan kitlemeli bir kaç aydır eskisi gibi çalışmıyordu sert üzerine bastırıldığı zaman sanki kitliyordu fakat yavaş yavaş bastırdığım zaman çalışıyordu sağ taraftaki kilit mekanızmasını söküp çıkardım maşanın içinden çıkan mekanızmanın üzerindeki etikette Nitrojen yazılı biraz sağına soluna ve vd40 yay sıktım tekrar taktım şimdi ise hiç çalışmıyor sanki kitlenmiş durumda bu maşanın içerisindeki mekanızmanın adı nedir ve yenisi satılıyormu?Teşekkürler.

2. sadık1964

sadık1964 Kıdemli Üye

Seviye:
  3. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Nitrojen kartuşu kapalı sistem. Onun içine wd 40 giremez bile. Büyük ihtimal kilitli halde bırakıp taktınız ve kilit kolunun bi işlevi kalmadı. Tekrar söküp iyice kontrol ettikten sonra deneyin çalışacaktır.

sadık1964 bunu beğendi.
  4. sadık1964

sadık1964 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bunun başka sökülebilecek başka yeri varmı bir biri içine giren üç tane en üstte ki kilitleme mekanızması olduğu yerde duruyor,bunu pense ile asıldım yine olmadı kilitli kalmış desenizde bu zamanla kendi kendine kilitli durumdan çıkar herhalde başka yapılması gereken varmı varsa bana resimli şekilde atarsanız memnun olurum
    Teşekürler.