Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SUNTOUR 240 SRV'deki AYNAKOL Yamuldu(ACİL BAKIN)

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında TugayAydın tarafından paylaşıldı.

1. TugayAydın

TugayAydın Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar. Giresun-Ordu Ordu-Giresun Turumuzu yaparken Tırcının Can yolu denilen yani yoldışındaki şeridin içinden bize yakın geçmesiyle herşey alt üst oldu.Arkamdaki Tolga arkadaşım rüzgarımdan yararlanıyordu ki Tır çok yakın geçince arkadaşım hava sülkilasyonu ile arka tekerime çarptı ve 1-2 metre havada gördüm yola düştü otobana. bende onu kurtarayım diye frene asıldım fakat arka fren tutmayınca bende öne asıldım takla atar gibi oldum fazla bi sorunum yok gibiydi. arkadaşımı düşünüyordum yolda sonuçta düşünsenize ALLAH'a şükür bütün yoldaki araçlar durdu. Neyse hala etkisindeyim olayın :S biz toparlandık yola çıkacaktık ki bi baktım aynakolun En büyük dişlisi yamulmuş içe doğru kavisli. Gelelim şimdi. Garanti kullanım hatası diyeceğine göre. bisikletçilerede güvenmediğime göre ben bu aynakolu nasıl düzeltirim???

2. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelıkle buyuk gecmıs olsun. sanayılerde cok gelısmıs mengeneler var sanırım duzeltebılırler ama yınede garantı sansını dene derım

TugayAydın

TugayAydın Aktif Üye

Seviye:
    çok sağolun. hımm aklıma gelmedi hiç sanayi. ya salcano garanti kapsamı çok sıkıntılı ondan düşünmüyorum götürmeyi. ilginiz için tşkler

4. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun,Düzeltsen bile bi işe yarıyacağını sanmıyorum yine eski haline döner..Parça yamulduğu için işlevini kaybetmiş olabilir...

5. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    evet can a katılıyorum duzeltılse bıle fabrıka cıkısı acılara kavusamaz kanaatındeyım bende

TugayAydın

TugayAydın Aktif Üye

Seviye:
    ya takla atan arkadaş olan bize oldu neyse 55 lira verip yenisi alacağız. tşkler arkadaşlar.