Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sundu bisiklet ücretsiz bakım kuponu !

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Deniz Ser tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Ser

Deniz Ser Aktif Üye

Seviye:
    Yaklaşık 2 yıl önce aldığım bianchi Ultra bisikletimin periyodik bakımlarını düzeni olarak üçkuyular servisinde para ile yaptırdım ama bisikletin Balans ayarı,vites ayarlarını yapamayacak bir sevis! Sundu bisiklete telefon açtım elimde bulunan ücretsiz bakım kuponunun geçersiz olduğunu söylediler servise gittiğim zaman 50 ytlden daha az bir fiyata yapacaklarını sanmıyorum(Komple Bakım) Doruk Bisiklet'e gideceğim birazdan boşu boşuna neden para vereyim yeni kadro için para biriktiriyordum 2 hafta ertelenmiş olacak bu kuponları ne için veriyorlar acaba çok merak ediyorum...

2. nuri oran

nuri oran Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçmiş olsun dostum .

Madur olan tek sen değilsin malesef , İzmir'de baya bisiklet sever zaten sundu bisiklet için aynı şeyi söyler ve bilir.

Doruk Bisikletten Turgay Abi'yi bul , bisikletin randumanlı hale gelir merak etme.

Bu arada inşallah Ali Sundu sana da forumdan saldırı ve taciz içeren mesajlar göndermez :) bana böyle bir atağı olmuştu çünkü :)

Emrah Pektaş ve Deniz Ser bunu beğendi.
  3. Deniz Ser

Deniz Ser Aktif Üye

Seviye:
    İstediği mesajı göndersin kendileri mesajın çıktısını alıp bütün bisiklet severlere dağıtabilirim :):) 21 vites aldım vites kolu 27 vites olarak dönüyor ne saçma birşey,güzel bir sistem olsa para harcamaya değer ama..

4. dk_35

dk_35 Üye

Seviye:
    merhaba
    sizin elinizde ücretsiz ikinci bakım kuponumu var acaba?

5. Deniz Ser

Deniz Ser Aktif Üye

Seviye:
    Evet var motis bisiklete telefon açtım bugun kabul ettiler ama doruk bisiklette çözdüm sorunu teknik servisi kaliteli gerçekten

N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.