Şuna bir bakarmısınız? :D

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Merhabalar,Forumda daha önce paylaşıldı mı? bilmiyorum.Komiğime gitti ve yaratıcı olmuş :)
[video=youtube_share;yiiI-q-bbE0]http://youtu.be/yiiI-q-bbE0[/video]

Scudo

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Evet paylasıldı ne kadar gereksiz ve aptalca olduğu bile tartışıldı :D
(link)

Furkan D

Aktif Üye
Tepki
24
valla izlerken strese girdim :D
ama belki ileride biri görür bunu geliştirir, bak o zaman değişik bişi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Toraman

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
@N. Burak Önder

Senin kafa yapına sahip insanlar yüzünden biz izliyoruz, almanı japonu yapıyor. Sana burada alternatif bisiklet tasarımı ve ileri ki modeller için taban hazırlığı falan diyeceğim de, senin bilim ve teknolojiyle gram alakan olduğunu sanmıyorum "gereksiz" ve "aptal" şeklinde adlandırmandan ötürü. Efsane bir milletiz gerçekten türkler olarak.

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized

Elif Gökalp

Aktif Üye
Tepki
44
denemeden ne kadar eğlenceli olduğu anlaşılmıyo onun için denemekte fayda var =)

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar;

Bu ve bunun gibi modeller deneysel ürünlerdir. Daha yeni daha başka şeyler üretmek için buna benzer denemeler her zaman yapılır. Çok anlamsız ve absürd bile görünse çok faydaları vardır. Çünkü bunlar olmadan ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşamazsınız. Buna kısaca arge diyorlar. (araştırma geliştirme.)

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Bisikletliye pedalsız bisiklet verirsen, ille de pedalım diyecektir. ( şahsen öyle derim bu ne arkadaş. yerim bilimini yerim ilimini yerim ar-geliştirmesini. bebe bezi bağlanmış el terazisi ile ağırlığı ölçülmeye çalışılan bebekler gibi. :S ille de pedal ille de Pedal pedala basmadan aynakol 'un yağı sağ bacağıma bulaşmadan ne anladım bisikletten yada bisikletimsi şeyden )

Coşkun Kumru

Aktif Üye
Tepki
33
Bu ürün ar-ge ürünü olmanın ötesinde ticari amaç güden, seri üretimi ve pazarlama fiyatı belirlenecek bir üründür. Ben bisiklet kategorisinde olduğunu düşünmüyorum. Belki bu bu açıdan yaklaşırsak farklı bir araç diyebiliriz. Kanımca böyle bisiklet olmaz, scooter ın gelişmiş versiyonu diyebilirim...